ZAŠTO GINU UKRAJINCI? Da li ginu da oružjem zadrže Ruse u otcepljenim oblastima?
09. 12. 2022. u 07:00
SKORO će godinu dana od rusko-ukrajinskog rata koji se razbuktavao od 2014. godine. Gledamo i slušamo vesti o pogibiji, rušenju, stradanju.
Ginu jer ih komičar navodi na tanak led te teritorije su oduvek bile ruske i Rusi tamo isključivo žive nikad ih neće povratiti !
Одговор на питање из наслова је једноставан, нацисти у Украјини које су помогли и организовали нацисти из Европе и НАТО су отела државу народу на простору који се звао Украјина и раде на остварењу својих замисли тј уништењу и Руса и оних који сматрају да су Украјинци. Није то први и једини пример, тако је и у ЦГ, тзв. С. Македонији, ...
GINU:stranci"legija stranaca!!",ukrajinski dečaci neobučeni za borbu,slabo odeveni,čak tv pokazuje u Kineskim plastičnim patikama za iči na odmoru do vode,ginu civili ništa krivi,ginu deca,žene,tako Ruskih korena kao Ukrajinskih,Jevreji i drugi,A Ukrajinci broja ne dozvolijo objavljivati,Zelenskome gori pod nogama,glumi,kao ,da jest u Teatru,A mi vidimo na TV-hvala onima,koji to snime i daju na tv,kako stvar nije kao na seljački igranki.Trebali-POSLE 2014 GODINE su i oni na vlasti pre Zelenskog nešto,da urade u Dombasu,ne,da su te nacističke horde krale,silovale žene,te se ženili sa sumnjivim ženama,samo,da se je dobio Ukrajinski pasoš i prava,te su se ti AZOVCI,naciste i drogeraši posakrili u Armiji Ukrajine.Posle razkida sa Sovjetskom Savezom oružja kupovali nisu u nekim velikim količinama,samo kola za velike pare.I bogatili se na leđima ljudi,ili sa energentima,te pšenicom kukuruzom,suncokretom.Izvoz tamo,gde su dobili odmah pare,dakle ne u gladnu Afriku.I dali Amerima u najam-neke vesti kažu,da Ukrajina oranica ne smije prodavati-te tako smanjili ogromno hektara najbolje zemlje njiva.Te kasirali pare !A sve u svemo bilo je veselo,bez brižno,kupanje u Turskoj,Afriki,jahte,i takve igračke.Te ljubavnice ili mladi momki za nočne perverzije za pijanke,razvrat.A i droga bili su u Kijevu na sceni noču i danju.Odjednom važio je samo Američki način života,a plata 100 puta manja od Američke.A to košta,i pare su išle za takve zabave.A mali seljo živio iz ruke u usta.I sada bi neka taj siromak branio gamad iz Kijeva?
Povezane vesti
TRAMP RAZBIJA KOLEKTIVNI ZAPAD: Pet centara moći menja globalnu mapu sveta
U SVETSKOJ politici trenutno se odvijaju izuzetno brzi i dinamični procesi. U velikoj meri, to je povezano sa politikom Trampa, koji je u sistem međunarodnih odnosa uneo visok nivo nemira, nepredvidivosti i radikalizma, dok se događaji razvijaju sve većim intenzitetom.
14. 02. 2026. u 07:00
POLJANSKI PORUČIO: Ukrajina je već žrtvovana, Evropu ne zanima njena sudbina
KIJEV i njegovi sponzori poslednjih dana radili su bez predaha kako bi osujetili napore diplomata Rusije i SAD u pravcu rešavanja ukrajinskog konflikta, izjavio je stalni predstavnik Ruske Federacije pri OEBS-u Dmitrij Poljanski, prenose RIA Novosti.
13. 02. 2026. u 18:33
ZAPAD ODBACIO MIRNA REŠENJA Peskov: Mir je uvek bolji od rata, SVO je bila neizbežna
MIR je uvek bolji od rata, pa zbog aktuelne globalne situacije, prepune različitih sukoba, gube svi, izjavio je ruskim medijima portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov.
10. 02. 2026. u 21:22
MOSKVA NE MENJA STAV Lavrov: Bezbednosne garancije za Ukrajinu samo produžavaju sukob sa Rusijom
POD takozvanim bezbednosnim garancijama za Ukrajinu danas se ne podrazumeva opšta evropska bezbednost, već nastavak sukoba protiv Rusije, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov, istakavši da stav Moskve prema ovom pitanju ostaje nepromenjen.
10. 02. 2026. u 20:11
EVO KAKVU UKRAJINU ŽELI RUSIJA Lavrov: Kijev mora biti…
UKRAJINA, koju je Rusija spremna da vidi kao suseda, mora biti neutralna i prijateljska, izjavio je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov u intervjuu Riku Sančezu za televiziju RT povodom Dana diplomatskog radnika.
05. 02. 2026. u 19:33
Najnovije iz rubrike
"MARKO RUBIO IMAO JE VEOMA DOPADLJIV GOVOR ZA EVROPSKE UŠI" Vučić o pravcu odnosa Evrope i SAD
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraćao se iz Minhena, tim povodom prokomentarisao je pravac odnosa Evrope i SAD.
14. 02. 2026. u 14:05
"NAŠE JE PRAVO DA KUPUJEMO VOJNE SISTEME KOJE HOĆEMO" Vučić:Ni mi ne pitamo Zagreb ili Albaniju šta će im patrije, točkaši i drugo naoružanje
PREDSEDNIK Vučić je istakao da je naše pravo da kupujemo vojne sisteme koje hoćemo, i da ni mi ne pitamo Zagreb ili Albaniju šta će im patrije, točkaši i drugo naoružanje i tehnika.
14. 02. 2026. u 14:04
"KAD VEĆ PRIČATE O SRBIMA, MALO POŠTOVANJA POKAŽITE" Vučić: Mi smo vojno neutralna zemlja
PREDSEDNIK Vučić je istakao da mi ni sa kime nemamo sklopljene vojne savez.
14. 02. 2026. u 13:53
"ZA NAS JE NAJVAŽNIJE DA SAČUVAMO MIR" Vučić: Vidim da su se sreli Plenković i Kurti, kao i trojica ministra odbrane
PREDSEDNIK Vučić komentarisao je susret Plenkovića i Kurtija na marginama Minhenske bezbednosne konferencije.
14. 02. 2026. u 13:43
uživoVUČIĆ SE OBRAĆA IZ MINHENA: Za nas je najvažnije da sačuvamo mir, to ćemo uraditi
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraća se iz Minhena.
14. 02. 2026. u 13:25 >> 13:33
Komentari (3)