ĐON: Prekaljeni štoper i majstor u čišćenju Srba Bakir Izetbegović ide đonom
DOK Srbija sa velikim silama igra teške utakmice oko očuvanja Kosova i Metohije i pokušava vešto da izbegne sve moguće oštre startove, iz Sarajeva, i to s leđa, Beogradu je "uklizao" Bakir Izetbegović.

Novosti
Cilj Izetbegovića juniora je da povredi i nanese štetu Srbiji dok je u duelu sa velikim igračima. Setio se tako lider SDA da baš sada pomene reviziju tužbe za genocid protiv Srbije. Onu istu tužbu koja je pre nekoliko godina doživela fijasko i pred Međunarodnim sudom pravde u Hagu, ali i u sarajevskoj Vijećnici kada nije dobio podršku ni svih u Bošnjaka za revizuju.
Zanimljivo je da delovanje SDA i Izetbegovića već godinama ima istu matricu. Čim Srbija započne određene važne državne međunarodne dijaloge, pre svega sa Zapadom, a za zaštitu svoje teritorije i suvereniteta, pojavljuje se bošnjački "komšo" iz Sarajeva spreman da ukliza. Naravno, cilj je da napravi štetu. A veća šteta - bolja ocena Zapada.
Vetar sa Zapada koji duva preko Miljacke u Beograd često donese probleme. Bošnjaci su uvek na strani zapadne alijanse, a pogotovo otkad im je taj isti zapadni lobi dozvolio da se samoproglase za jedinu žrtvu građanskog rata u BiH. Na desetine hiljada srpskih žrtava stradalih od Bošnjaka, ako je verovati sarajevskoj čaršiji, izvršile su kolektivno samoubistvo. Optužbe, laži i podvale iz Sarajeva prema Beogradu, Srbiji i Vučiću, biće sve jače jer je ovo izborna godina u BiH.
Uz to, Bakiru Izetbegoviću se, nakon nekoliko decenija na tronu, stranka raspada. Ljudi u koje se zaklinjao, poput Čampare, beže od njega glavom bez obzira. A gde Izetbegović da pronađe spas za stranku i sebe? Odgovor je, naravno, preko Drine - napadom na Srbiju.
Preporučujemo

ŠPANIJA PROGLASILA VANREDNO STANjE
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Španije proglasilo je vanredno stanje nakon današnjeg nestanka struje.
28. 04. 2025. u 21:32

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

NE MOŽE DA SAKRIJE TUGU: Darko Lazić potpuno slomljen, javno se oglasio (FOTO)
PEVAČ se prisetio svog pokojnog oca...
28. 04. 2025. u 19:35
Komentari (3)