MILENKO JOVANOV: Đilas se obogatio na grbači naroda
JASNO je da Đilasov genijalni mašinski mozak ne može da razume da Vučić odlazi noću da obilazi bolnice, jer bahati tajkun u to vreme žvaće svoju poslednju plastičnu kašičicu i sprema se da spava- saopštio je Milenko Jovanov, potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke.
Foto: Arhiva
- Jasno je i da ne može da shvati da narod Srbije svojim očima vidi puteve, fabrike, bolnice, škole, koje je Vučić izgradio, jer je zaslepen mržnjom dodao je Jovanov.
- Ali trebalo bi da se potrudi da razume da mu se suočavanje sa istinom i realnošću približava, ma koliko od toga bežao. Da će i njegove malobrojne pristalice uskoro imati priliku da vide koliko je daleko od istine da Vučić samo što nije pao i da mu pada popularnost, ali i kako ih je Đilas brutalno u oči lagao i, najzad, da nema ni akademika, ni glumca ni suknje iza koje će moći da se sakrije od suda naroda. Onog istog naroda na čiji se račun obogatio i koga danas bahato vređa- kaže Jovanov.
Preporučujemo
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (57)