KRVNIK SE VRAĆA NA MESTO ZLOČINA: NATO zlikovac Vesli Klark dolazi i ima poseban zadatak za tzv. Kosovske bezbednosne snage
Tzv. ministar odbrane odmetničkih "institucija" u Prištini Armend Mehaj kaže da je putem video poziva razgovarao sa penzionisanim američkim generalom Veslijem Klarkom i da je on prihvatio poziv da poseti Kosovo i Metohiju, kao i da "svojim savetima podrži realizaciju strateških i operativnih ciljeva (tzv.) ministarstva odbrane i (tzv.) Kosovskih bezbednosnih snaga".
Foto EPA
Mehaj je na Fejsbuku napisao da je sa Klarkom, koji je vodio NATO operacije agresije na SRJ 1999. godine, razgovarao oko sat vremena, i da je to "velika čast i privilegija", preneo je Glas Amerike.
Mehaj je naveo da je pozvao Klarka da poseti "ministarstvo" i tzv. KBS i da je on to "sa zadovoljstvom prihvatio", kao i da će poseta uskoro biti realizovana.
Preporučujemo
U ČIJOJ JE DRITAN VLADI? Abazović pravda lažnu Kosovo zbog tužbe protiv Crne Gore
25. 06. 2021. u 18:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (13)