VULIN O KRIVOKAPIĆEVIM ĆERKAMA: Ko ih proteruje? Ovo je čista manipulacija!
MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin kaže da niko ne proteruje ćerke predsednika Vlade Crne Gore Zdravka Krivokapića iz Srbije i da se radi o čistoj manipulaciji.

Foto Tanjug
Ministarstvo unutrašnjih poslova ranije danas je istaklo da je proverama utvrđeno da ne postoje konkretna saznanja o mogućem ugrožavanju bezbednosti ćerki predsednika Vlade Crne Gore Zdravka Krivokapića.
Ministar Aleksandar Vulin je istakao kako se radi o čistoj manipulaciji.
- Naše nadležne bezbednostne službe rade procenu svih lica, pa čak i onih koji nisu štićeni kod nas. One su ovde živele bez problema. Mi smo ostvarili s njima policijsku komunikaciju, imali su vezu s čovekom kog su mogli da pozovu ukoliko im se bilo šta učini čudno. Nikada nam nisu rekle da su ugrožene na bilo koji način. Kada se nisu javljali neko vreme, mi smo se zabrinuli. Onda smo mi otišli na adresu i javile su se i rekle da nisu u Srbiji i da se osećaju ugroženo. Sin predsednika Vučića, kad god je bio u Crnoj Gori, redovno je fotografisan i redovno provlačen kroz sve medije i redovno se pokušala njegova kriminilzacija. Nisam primetio da je Aleksnadar Vučić bilo kome plakao. Kako imate takve aršine prema porodici predsednika Vučića? Protiv njega je dozvoljeno sve, a kada se neko spomene od vaše porodice, vi napadnete čitavu Srbiju i kažete kako ih proterujete iz Beograda. Ko ih proteruje? Ovo je čista manipulacija. Svakome garantujemo bezbednost - rekao je Vulin.
Preporučujemo

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

NI LAUŠ NIJE PRIMETIO DO KRAJA SNIMANjA: Najluđa greška iz "Boja na Kosovu"
LAUŠEVIĆ je o snimanju filma "Boj na Kosovu" pisao u knjizi "Godina prođe, dan nikad".
28. 04. 2025. u 10:32
Komentari (3)