Politika
BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
Tenis
MASKE SU PALE! Otkriveno šta Novak Đoković misli o Janiku Sineru! (FOTO)
25. 06. 2026. u 17:01
Fudbal
POVRATAK OTPISANIH: Ekvador istorijskom pobedom nad Nemačkom izborio drugi krug Mundijala (VIDEO)
26. 06. 2026. u 00:01 >> 00:02
uživoPRENOS, JAPAN - ŠVEDSKA: "Samuraji" se bore za prvo mesto u grupi, Šveđani za prolaz dalje
25. 06. 2026. u 23:43 >> 23:43
kole
16.07.2021. 21:19
Ovo će sigurno motivisati one gradjane koji nisu primili vakcinu da to i urade.
Milenko
16.07.2021. 21:38
Zeli da da orimer gradjanima. To je za svaku pohvalu.
Jovana
16.07.2021. 22:14
Razumna odluka predsednika Vučića koju će podržati razumni i odgovorni građani Srbije!
Joja
16.07.2021. 23:05
Treba svi gradjani da prime vakcinu. To je jedino resenje protiv korone.
Stefan
16.07.2021. 23:14
Struka je ta koja donosi odluku i koja najbolje zna. A mi bismo se svi trebali ugledati na Vucica, i vakcinisati se, jer samo od nas i nase odgovornosti zavisi da li ce se kolektivni imunitet steci.
Marko
16.07.2021. 23:23
Vakcina je jedino rešenje koje nas vraća normalnom životu i koje nas štiti. Budimo odgovorni prema sebi i drugima. Vakcinisimo se!
Stefan
16.07.2021. 23:29
Neophodno je da se vakcinišu svi građani kako bismo mogli da nastavimo sa normalnim načinom života.
Ivana
17.07.2021. 00:21
Primićemo svi za svaki slučaj samo da se ne razbolimo. Hvala našem predsedniku vučiću na svemu. Srbija se danas cela razvija i gradi, hvala predsedniče.
Nada
17.07.2021. 10:33
Vučič poštuje mišljenje struke i čeka da oni donesu odluku o vakcinama. On se ponaša odgovorno i na svm primeru pokazuje gradjanima kako treba da se ponašaju prema sebe,svom zdravlju i okolini.On je spreman da primini treću dozu i smatra da je to potrebno.