PREDSEDNIK Aleksandar Vučić stigao je nešto pre 14 sati u Skupštinu Srbije, gde će prisustvovati sastanku Radne grupe za međustranački dijalog bez prisustva stranaca.
Svima je u interesu da izborni uslovi budu sto bolji, samo što opoziciji ni to nece pomoci, jer nemaju podrsku naroda
Danas su izborni uslovi daleko bolji, nego dok su zuti vladali. Tako da opozicija nema na sta da se zali.
Samo da su predlozi realni a da idu u korist mase drzave i naroda.
Razgovori su uvek korisni kako za vlast tako i za opoziciju i za to im nisu potrebni nikakvi evropski tutori.
Još jedna važan i konstruktivan sastanak koji će doprineti poboljšanju izbornih uslova.
Opozicija dijalogom jedino može da izbori još neku povoljnost.
Lako bi se oni dogovorili da opozicija ne preteruje u zahtevima.
Povezane vesti
OTVORENI BALKAN JE IDEJA MIRA, BEZBEDNOSTI I STABILNOSTI: Vučić - Mnogo ima da se uradi za godinu i po dana, nadam se da ćemo uspeti u tome
"OTVORENI Balkan“ je ideja mira, bezbednosti i stabilnosti, ideja koju smo sami doneli, koja nije nametnuta, koja govori da dobro razumemo šta se dešava oko nas, ali i da nećemo da slušamo i služimo drugima, da ne budemo njihovi pokusni kunići, da u saglasnosti sa svetskim okolnostima radimo ono što je najbolje za naš narod, istakao je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
01. 08. 2021. u 20:16
VUČIĆ O FBI: "Ništa nisu uradili u istrazi protiv Belivuka i Miljkovića"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostuje u večerašnjem Dnevniku RTS-a. On je govorio i o navodima o učešću FBI u istrazi protiv klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića.
01. 08. 2021. u 19:57
VUČIĆ U DNEVNIKU: Predsednik najavio veliku novčanu pomoć građanima, sjajne vesti za penzionere
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić bio je gost u emisiji "Dnevnik" na RTS.
01. 08. 2021. u 19:30
VELIKA PREVARA: Milomir Marić otkrio kako je Milo Đukanović uveo Crnu Goru u NATO
PREDSEDNIK Crne Gore Milo Đukanović na prevaru je uvukao Crnu Goru u NATO, tako što je Briselu “prodao” priču da Rusija planira vojno da osvoji Crnu Goru, kazao je novinar, publicista i glavni i odgovorni urednik TV Hepi.
01. 08. 2021. u 15:25
Najnovije iz rubrike
Vučić razgovarao sa Alijevim: O energetici i stabilnosti - Srbija jača odnose sa Azerbejdžanom
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se važnom porukom nakon telefonskog razgovora sa predsednikom Azerbejdžana, Ilhamom Alijevim.
19. 04. 2026. u 10:21
"Nećemo odustati od onoga što nam pripada" Petković: Srce Briselskog sporazuma - ZSO i posle 13 godina nije formirana
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su na današnji dan 2013. godine delegacije Beograda i Prištine, uz posredovanje Evropske unije, potpisale Prvi sporazum o principima koji regulišu normalizaciju odnosa, ali da ni danas, 13 godina kasnije srce tog sporazuma, Zajednica srpskih opština i dalje nije formirana uprkos čvrstim garancijama Evropske unije.
19. 04. 2026. u 09:45
Kurti predvodio blokadersku ekipu u Barseloni! Ovo su te "globalne progresivne snage" koje bi da preuzmu Srbiju?
SAMOZVANI premijer lažne države Kosovo Aljbin Kurti, učestovao je na skupu u Barseloni na kom su bili i tajkun Dragan Đilas i njegovi zamenici, Marinika Tepić, Borko Stefanović, kao i Srđan Milivojević.
19. 04. 2026. u 09:18
Mladić se ispovedio i pričestio: General u vrlo teškom stanju doneo odluku koja će rasplakati naciju
GENERAL Ratko Mladić, koji je prema rečima njegovog sina Darka na samrti, ispovedio se i pričestio.
19. 04. 2026. u 08:36
Vučić danas u Donjoj Gradini: Srbija odaje počast žrtvama Jasenovca
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas obeležavanju Dana sećanja na žrtve zločina genocida počinjenih u okviru NDH.
19. 04. 2026. u 07:37
Komentari (9)