NASTAVAK DOBRE SARADNJE MUP-a SRBIJE I ROSTEHA: Ministar Vulin se u Moskvi sastao sa Dmitrijem Lelikovim
MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin sastao se danas u Moskvi sa zamenikom direktora državne korporacije za pomoć u razvoju, proizvodnji i izvozu naprednih tehnologija "Rosteha" Dmitrijem Lelikovim.
Foto Ministarstvo Odbrane
Ministar Vulin je istakao da je zadovoljan dosadašnjom saradnjom Ministarstva unutrašnjih poslova i "Rosteha" koja je tradicionalno dobra i uspešno se razvija. Naglasio je da će se saradnja sa ruskom kompanijom nastaviti i intenzivirati.
Ministar policije je rekao da Ministarstvo unutrašnjih poslova želi da unapredi svoje tehničke kapacitete u cilju zaštite Republike Srbije od različitih izazova i pretnji zbog čega nam je važna nabavka tehničkih sredstava koje proizvodi "Rosteh".
Ministar Vulin se zahvalio Lelikovu na pomoći i podršci rukovodilaca predstavništva "Rosteha" u Beogradu Ministarstvu unutrašnjih poslova
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)