SELAKOVIĆ REAGOVAO NA PRETNJE VUČIĆEVOJ DECI: Bolesni izliv mržnje, suprotstaviti se ludilu
ČLAN Predsedništva SNS Nikola Selaković ocenio je da je primitivizam kojim se na društvenim mrežama kontinuirano napada i vređa porodica predsednika Srbije Aleksandra Vučića danas eskalirao u bolesnom izlivu mržnje, "što svakog pristojnog čoveka ostavlja bez teksta, ali i stavlja pred obavezu da se glasno suprotstavi ludilu koje sve više prožima naše društvo".

Foto: Tanjug/Rade Prelić
- Kampanja, čiji je deo i oglašavanje osobe koja se na tviteru potpisuje kao "Mastif", deo je dugotrajnog procesa u kome učestvuje tajkunima predvođeni deo srpske opozicije, a realizuje se, ne samo posredstvom društvenih mreža, već i kroz tajkunsku propagandnu mašineriju- naveo je Selaković u saopštenju.
On je ocenio da predsednika Vučića pokušava da isprovocira i povredi "grupa vlastoljubivih lopuža", čije je bogatstvo, kako je rekao, plod najogoljenije pljačke i zloupotrebe moći, i čija je jedina opsesija da povratkom na vlast legalizuju sve što su pokrali od Srbije i njenih građana.
- Nisam siguran da su se sami dosetili da na ovaj način krenu u najprljaviju kampanju protiv predsednika Srbije, ali siguran sam da je ovo samo početak, i da će se medijsko-propagandni udari na porodicu Vučić nastaviti na još otvoreniji i brutalniji način - ocenio je Selaković.
On je izrazio uverenje da predsednik Vučić neće biti ni obeshrabren ni uplašen, iako ga napadi na njegovu decu ne ostavljaju ravnodušnim, i da će nastaviti da se bori za snažnu, samostalnu i slobodnu Srbiju, koja je, kao takva, kako dodaje, očigledno mnogima trn u oku.
- Srpska napredna stranka i građani koji su mu na demokratski način poklonili poverenje da vodi državu biće uz svog predsednika i neće dozvoliti da im grupica lopova, bez obzira koliko jaki bili njihovi inostrani sponzori, kidnapuje državu - poručio je Selaković.
Preporučujemo

VUČIĆ DANAS SA IGOROM ZORČIČEM: Sastanak sa predsednikom Državnog zbora Slovenije
27. 08. 2021. u 07:47

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)