"JA SAM UBEĐEN DA JE VUČIĆ RAZOČARAN": Orlić duhovito odgovorio na reči Dragana Đilasa (VIDEO)
ČLAN Predsedništva SNS Vladimir Orlić danas je održao konferenciju za medije na kojoj je govorio o planovima stranke za naredne izbore, ali i napada delova opozicije na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
Orlić je prokomentarisao reči Dragana Đilasa, koji je rekao da ne želi da razgovara sa Vučićem, i duhovito je istakao kako je predsednik sigurno razočaran takvom odlukom.
- Da, rekao je Dragan Đilas da neće da razgovara ni sa kim iz SNS, iz naše delegacije, a pogotovo neće da razgovara sa Vučićem. Evo, ja sam ubeđen da je predsednik Vučić strašno razočaran i da ga je to posebno dogodilo, i praktično dotuklo, jer Aleksandar Vučić danas sigurno nije imao veću želju nego da se vidi i razgovara sa Draganom Đilasom i Vukom Jeremićem - rekao je Orlić.
On je rekao da je predsednik sigurno teško prihvatio te reči, i da se Dragan Đilas i Vuk Jeremić mogu nadati nečemu samo od stranaca.
- Alternativa tome da se očekuje nešto od sopstvenog naroda, potpuno vam je jasno da od toga nema ništa. Ti ljudi dobro znaju koliku podršku imaju, koliko je ona velika i jaka, i zato i rade sve ovo što rade. A da neće da vide Aleksandra Vučića, sigurno su ga teško potresli - zaključio je Orlić.
Preporučujemo

VUČIĆ SA EVROPSKIM LIDERIMA NA BLEDU: Poznate glavne teme strateškog foruma
30. 08. 2021. u 13:55

SINIŠA MALI: Đilasu bi bilo bolje da nauči kako se drži reč i ispunjavaju obećanja
30. 08. 2021. u 13:02

UKRAJINA IZDALA UPOZORENjE: Rusi će noćas lansirati raketu koja može da nosi nuklearno oružje
RUSIJA planira „trenažno“ lansiranje interkontinentalne balističke rakete RS-24 „Jars“ u noći između 18. i 19. maja, saopštila je ukrajinska vojna obaveštajna služba (GUR) 18. maja.
18. 05. 2025. u 15:55

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

SAMO 5 ZEMALjA: Ko je sve glasao za Srbiju i kako - maksimalnih 12 od komšija (FOTO)
POSLE završenog finala "Evrovizije 2025", na zvaničnom sajtu prestižnog muzičkog takmičenja objavljeno je i kako su glasale zemlje učesnice u polufinalima.
18. 05. 2025. u 11:34
Komentari (13)