AMERIČKI GENERAL: Voleo bih da Srbija uđe u NATO, ali bez Kosmeta!
02. 09. 2021. u 17:40 >> 17:42
AMERIČKI general potpukovnik u penziji Majkl D. Barbero rekao je da bi SAD i NATO trebalo da urade sve da Srbija uđe u Alijansu.
Povezane vesti
DVE VELIKE VESTI STIGLE IZ SAD U SRBIJU: Šamar za lažnu državu iz Vašingtona i dokaz o uzlaznoj putanji američko-srpskih odnosa
IZ VAŠINGTONA u Beograd stigle su dve odlične vesti koje su prošle ispod radara javnosti i koje svedoče o uzlaznoj putanji američko-srpskih odnosa.
06. 06. 2026. u 09:43
Najnovije iz rubrike
(UŽIVO) VELIKI SKUP SRBIJA JEDNA PORODICA: Reke ljudi slile se u Beograd - dva sata pred početak skupa masa naroda (FOTO/VIDEO)
BOGAT dečiji program, rekordna zastava, primeri tehnološkog napretka i koncerti najvećih domaćih muzičkih zvezda. To je samo deo onoga što će građani imati prilike da vide danas na velikom skupu ispred Skupštine Srbije.
27. 06. 2026. u 00:19 >> 17:36
BUDUĆNOST JE U ZAJEDNIŠTVU Selaković za "Novosti": Ova vlast pažljivo sluša svoj narod (VIDEO)
NIKOLA Selaković, ministar kulture danas boravio na platou ispred Skupštine Srbije gde se održava impozantni skup "Srbija jedna porodica". Prema njegovim rečima očekuje da ovo bude veličanstven skup, na kome će Srbija pokazati da je budućnost u zajedništvu i u porodičnom odnosu svih građana Srbije.
27. 06. 2026. u 17:35
"ŽIVEO PREDSEDNIK, ŽIVEO ALEKSANDAR VUČIĆ!" Mira Škorić poslala gromoglasnu i direktnu poruku podrške predsedniku Srbije
NA velikom svenarodnom skupu pod nazivom „Srbija jedna porodica“, koji je organizovan ispred Narodne skupštine, atmosfera polako dostiže vrhunac.
27. 06. 2026. u 17:26
"HVALA SRBIJO!" Oglasio se predsednik Vučić povodom skupa "Srbija jedna porodica"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na društvenim mrežama povodom skupa "Srbija jedna porodica".
27. 06. 2026. u 17:25
JOVANOV ZA "NOVOSTI": Važno je da cela Srbija vidi koliko se ljudi danas okupilo (VIDEO)
MILENKO Jovanov, član Predsedništva Srpske napredne stranke poručio je sa velelepnog skupa "Srbija jedna porodica" da je atmosfera divna i da mu je posebno drago što veliki broj ljudi emituju dobru energiju.
27. 06. 2026. u 17:15
master
02.09.2021. 18:16
Generale, vi ste sramota celog sveta, zasto bi Srbija koja je neutralna usla u vas nato i prikljucila se gubitnickoj rulji i dopustila tebi i tvojima da vrsljaju po Srbiji, u drugu ruku kako ste najureni iz Afganistana ni vama se ne pise lepo i vase postojanje je u pitanju, gde vi natovci sada mozete ici podignute glave NIGDE, pobegli ste kao pacovi pred zemljotres, koga vi branite i od koga, razorili ste pola sveta u ime americke demokratije koju nemat ni vi, cuti GENERALE i zavuci se u misiju rupu da vas normalni svet ne glada.
Radoslav Jovanović
02.09.2021. 18:52
Šta očekivati od jednog generala i toamefičkog. Oni su svet vratili u prvobitnu zajednicu, tj. šta se osvoji ratnici podele?
Ivan
02.09.2021. 19:59
Srbija ne treba nikada da udje u Nato!!! Kosvo i Metohija je Srbija!!! Takp da to ne treba razdvajati!!!
vladimir
02.09.2021. 20:15
Napisaću dve orginalne izjave koje će razumeti svaki neispran mozak. Američki brigadni general Viliam Lonei pred drugi napad na Irak : "Ako uključe radare, raznećemo njihove proklete SAM-ove (rakete zemlja- vazduh). Oni znaju da posedujemo njihovu zemlju. Mi posedujemo njihov vazdušni prostor... Mi diktiramo način na koji oni žive i razgovaraju. I to je ono što je trenutno sjajno u Americi. To je dobra stvar, posebno kad nam treba puno nafte". Britanska kraljevska komisija : " Moramo postati vlasnici nafte ili u svakom slučaju da kontrolišemo izvore, najmanje u delu koji nam je potreban". Ako sa takvim treba da budemo deo njihovog establišmenta bolje da nas i nema. Toliko su zla naneli planeti Zemlji da se postavlja pitanje opstanka planete Zemlje pre kolapsa. Ostalo je još nekoliko generacija a posle će biti kasno. Amerika je od 45. vodila 226 ratova, regionalnog i lokalnog karaktera, svrgavali legalne vlade i izazivali građanske ratove širom planete. Zagadili su planetu zračenjem u svim slojevima atmosfere 40 000 puta više nego što je bomba bačena na Hirošimu. Naš kolektivni genski fond života evolirajući stotinama miliona godina ozbiljno je oštećen za manje od 50 godina. Vreme je da se preokrene ova kultura "liming-smrti". Je na izmaku. Pitaće nas naši unuci i praunuci šta smo radili u svojim godinama da bi smo preokrenuli ovaj proces. I još jednu važnu stvar da spomenem. U kraterima bombi u Libanu i Jugoslaviji (Srbiji) pored OS uranijuma nađen je i obogaćen uranijum koji je stvorio čovek. Jasno je da je ovo bio genocidni plan od samog početka. Pitanje: Posle svega da li u opšte zavređuju da se ikad više spominju.
goranbojanović
02.09.2021. 20:15
Voleo bih da se USA raspadne.
Ivica
02.09.2021. 21:43
I ja bih voleo svet bez SAD
Jeretik
02.09.2021. 21:48
Dal' je ovaj normalan!
Dejan
02.09.2021. 21:49
NATO je oteo srce Srbiji i ovo sto priča ovaj general su obične gluposti da se Srbija odrekne svoje teritorije i udje u vojni savez da onim koji joj je oteo tu teritoriju kakvo glupo razmišljanje kako li je on dobio čin ili je prirodno glup šta priča
Puz
02.09.2021. 21:50
Sta ce nam vas NATO? Da saljemo decu po belom svetu da ginu za vase lopovske ciljeve. Nece nas u EU a u NATO moze, kad im treba ljudsko meso... Svetski paraziti, unistite sve sto dotaknete. Vi ste rak ove planete.