BRNABIĆ DANAS U TIRANI: Na radnom ručku sa Merkel - Želimo stabilan i povezan region
PREMIJERKA Ana Brnabić učestvuje danas u Tirani na radnom ručku koji organizuje nemačka kancelarka Angela Merkel za lidere Zapadnog Balkana.

Foto: Instagram
- Na radnom ručku sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel u Tirani. Želimo stabilan i povezan region, sa perspektivom za sve mlade ljude - objavila je premijerka Brnabić na Instagramu.
Merkel je u Tiranu otputovala jutros iz Beograda, gde je boravila u bilateralnoj poseti Srbiji.
U zajedničkom obraćanju sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, Merkel je juče poručila da članice EU imaju veliki geostrateški interes da se sve zemlje u regionu Zapadnog Balkana prime u EU.

RASKOMADAO TELA GEJ PARA, GLAVE STAVIO U ZAMRZIVAČ: Poroti se smučilo zbog monstruoznog snimka, jedan nije došao na suđenje (FOTO)
KOLUMBIJSKI državljanin Jostin Andres Moskera (35) proglašen je krivim za dvostruko ubistvo u slučaju koji je šokirao britansku javnost.
21. 07. 2025. u 18:43

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)