GRADONAČELNIK RADOJIČIĆ: Srbija na miran način štiti svoje interese na KiM
21. 09. 2021. u 16:37
GRADONAČELNIK Beograda prof. dr Zoran Radojičić je gostujući na televiziji komentarisao aktuelna dešavanja na Kosovu i Metohiji i danas održanu sednicu Saveta za nacionalnu bezbednost.
Povezane vesti

VUČIĆ NAKON SEDNICE SAVETA ZA NACIONALNU BEZBEDNOST: Neće biti pogroma kao 2004. godine, ni Oluje, ni Bljeska (VIDEO)
SEDNICA Saveta za nacionalnu bezbednost, na kojoj su glavna tema bila najnovija dešavanja na KiM, održana je danas u Beogradu.
21. 09. 2021. u 12:10 >> 12:44

U TOKU SEDNICA SAVETA ZA NACIONALNU BEZBEDNOST: Glavna tema najnovija dešavanja na KiM
SEDNICA Saveta za nacionalnu bezbednost, na kojoj će glavna tema biti dešavanja na Kosovu i Metohiji, počela je.
21. 09. 2021. u 09:47 >> 11:25

NAPETA ALI MIRNA NOĆ NA KOSMETU: Danas sednica Saveta za nacionalnu bezbednost
NA Kosmetu je noć protekla napeto ali mirno nakon raspoređivanja specijalnih jedinica Rosu širom severa pokrajine.
21. 09. 2021. u 07:42

SRPSKI OKLOPNJACI KRENULI KA JARINJU: Naša vojska krenula da zaštiti narod (VIDEO)
OKO 10 oklopnih vozila se uputilo ka Jarinju i Leposaviću.
20. 09. 2021. u 23:58

PALMA: Srbija neće biti posmatrač u progonu Srba sa Kosova i Metohije!
MI smo navikli na ta neprijatna iznenađenja od strane kosovskih Albanaca, rekao je predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Palma.
20. 09. 2021. u 14:24

KURTI SE RAZMAHAO TABLICAMA: Ovo su sramne oznake koje nameću Srbima na KiM (FOTO)
PRIVREMENE jutros su počele da ometaju kretanje Srba skidanjem srpskih registarskih tablica sa automobila i insistiranjem na postavljanju privremenih, sa takozvanim kosovskim oznakama, zbog čega je na stotine nezadovoljnih građana okupljeno na administrativnom prelazu Jarinje u znak protesta.
20. 09. 2021. u 14:11
Najnovije iz rubrike

uživoHILJADE LJUDI USTALO DA BRANI SVOJE DOMOVE OD USTAŠA I BLOKADERA: Ustala Subotica, Sombor, Bač, Ruma, Šid...
VELIKI broj građana okupio se večeras i u Somboru, Subotici, Šidu. Ustao je narod da brani svoje kuće i prostorije koje blokaderi mesecima unazad blokiraju i uništvaju nasiljem. Dosta je narodu svega što mesecima trpi od blokadera i ustaša.
13. 08. 2025. u 19:50 >> 23:26

ANA BRNABIĆ O NASILJU BLOKADERA: To je fašizam u svom izvornom obliku
PREDSEDNICA parlamenta Ana Brnabić oglasila se povodom nasilja koje su blokaderi večeras izazvali.
13. 08. 2025. u 23:26

JEZIVO: Pogledajte - Blokaderi sprovode nasilje u Novom Sadu (VIDEO)
BLOKADERI su večeras u Srbiji sproveli talas nezapamćenog nasilja.
13. 08. 2025. u 23:21

BLOKADERSKE USTAŠE BEŽE OD POLICIJE: Snimak iz Nemanjine (VIDEO)
U NEMANjNINOJ ulici uspostavljen je kordon policije, a blokaderi su se dali u bežanje.
13. 08. 2025. u 23:14

BLOKADERI POZIVAJU NA SMRT ČLANOVA SNS: "Udri bagru, nema milosti!“
Blokaderi u Srbiji objavljuju snimke pokušaja ubistva i otvoreno prete članovima SNS – „Udri bagru, nema milosti!“
13. 08. 2025. u 23:10
Komentari (0)