ŠAPIĆ PORUČIO: Ekonomski snažna Srbija dobra za ceo region (FOTO)
22. 09. 2021. u 21:43
SRBIJA je otvorena za sve i želi da pomogne svima, Mađarima, Slovacima, Rusinima, Bošnjacima, Albancima. Nije sramota boriti se za sebe i svoj narod, ne ugrožavajući bilo koga. Mi smo tu da svakome pomognemo, ali isto tako da ne dozvolimo da više iko upire prstom u Srbiju, poručio je danas Aleksandar Šapić, potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke tokom obilaska Južnobačkog, Sremskog i Mačvanskog okruga.
Povezane vesti
ŠAPIĆ: Srbija se menja strahovitom brzinom (FOTO)
MI živimo u jednom vremenu u kome se Srbija menja strahovitom brzinom, dešava se period najvećih promena u našoj novijoj, a možda i čitavoj istoriji, rekao je danas Aleksandar Šapić, poptredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke tokom obilaska Pčinjskog, Nišavskog i Zaječarskog okruga.
09. 09. 2021. u 20:31
ŠAPIĆ: Brigom o Banatu nastavljamo da osnažujemo Srbiju
POTPREDSEDNIK Glavnog odbora Srpske napredne stranke Aleksandar Šapić istakao je da će Vlada Srbije u narednom periodu nastaviti sa ulaganjima koja će značajno osnažiti Severnobanatski i Srednjebanatski okrug i tom prilikom razgovarao sa građanima Kikinde i Zrenjanina.
08. 09. 2021. u 21:39
Najnovije iz rubrike
"SRBI SU KRIVI ZA SVE" Šarić o odnosu Hrvatske prema Srbiji: Da Orban kaže "Rijeka je Mađarska" niko ne bi reagovao, a pijani Krajšnik da...
GORAN Šarić, katolički teolog i istoričar poreklom iz Hrvatske govorio je o narativu "Srbi su krivi za sve" i koliko je on dominantan u Hrvatskoj.
31. 05. 2026. u 18:50
INTERVJU - DR DRAGANA MITROVIĆ: Za Kinu je Srbija najbolji politički prijatelj u Evropi
SRBIJA je za Kinu najbolji politički prijatelj u Evropi, država koja doslovno i posvećeno radi na ostvarivanju sveobuhvatnog strateškog prijateljstva koje imamo sa Kinom od 2016. kroz sve brojnije i raznovrsnije sadržaje - od kulture, obrazovanja, saradnje u oblasti komunikacione i putne infrastrukture, zdravstva, trgovine, finansija, vojske. Posle izbornog poraza mađarskog premijera Orbana i sve oštrijih političkih tonova između Brisela i Pekinga ovakva naša pozicija je još više istaknuta. Dok Brisel i Peking međusobno razmenjuju sankcije i pritužbe na protekcionističke mere druge strane, naša ekonomska saradnja sa Kinom sve je sadržajnija. Mi smo aktivni učesnici Inicijative pojas i put, formata "Kina i zemlje Centralne i Istočne Evrope" i imamo i bilateralni Ugovor o slobodnoj trgovini.
31. 05. 2026. u 17:32
UŽAS U OBRENOVCU! Bahati blokader hteo da pregazi aktiviste SNS-a, među njima i majka sa bebom u naručju!
DANAS se u Obrenovcu odigrala jeziva scena kada se agresivni blokader zaleteo kolima na aktiviste Srpske napredne stranke (SNS).
31. 05. 2026. u 17:03
RADOSAVLJEVIĆ I ĆERANIĆ: Obišle srpske porodice u Velikoj Hoči i Orahovcu
KANDIDATKINjE za poslanice iz Srpske liste Jovana Radosavljević i Verica Ćeranić obišle su danas srpske porodice u Velikoj Hoči i Orahovcu, prenosi Radio-televizija Gračanica.
31. 05. 2026. u 16:17
VUČIĆ RAZGOVARAO SA BIN ZAJEDOM: Srbija visoko ceni iskreno prijateljstvo zasnovano na poverenju, poštovanju i zajedničkoj viziji razvoja
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je preko telefona sa predsednikom Ujedinjenih Arapskih Emirata šeikom Mohamedom bin Zajedom Al Nahjanom.
31. 05. 2026. u 14:20 >> 14:21
Komentari (0)