ŠPIJUNKA - ENTONI GODFRI: Tata veća titula
SRPSKI košarkaš Nikola Jokić postao je prošle nedelje tata devojčice Ognjene, a među brojnim čestitkama našla se i ona od ambasadora Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Entonija Godfrija.
Foto Tanjug
On je igraču Denvera i njegovoj supruzi Nataliji napisao:
- Divna vest iz Denvera. Želimo puno sreće i zdravlja. Jedini uspeh veći od toga da si najbolji košarkaš na svetu je da si otac. Čestitamo!
Tako je Godfri, uz poruku da je ćerka najveća Jokićeva titula, poželeo sve najbolje devojčici i roditeljima.
Zapratite Nportal na Fejsbuk stranici
Preporučujemo
JOKIĆ NA IMPRESIVAN NAČIN SPUSTIO GOBERA: Brate, kako me imaš? Dao sam ti 47 poena
30. 09. 2021. u 09:30
HRVATSKA SVOJE KORENE TRAŽI U NAJDUBLjEM MRAKU: Kontroverzni praznik u susedstvu - "Stepinčevo" između verskog kulta i političkog tereta
JOŠ se nije stišala bura oko ustaškog pira na dočeku rukometaša, obeleženog Tompsonovim pesmama koje glorifikuju NDH, a iz Zagreba stižu nove provokacije koje bude aveti prošlosti.
11. 02. 2026. u 20:13
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)