NAROD ZNA ZAŠTO NEMA ĐILASA: Vučić prokomentarisao "Pandora papire"
PREDSEDNIK Vučić se večeras obraća građanima Srbije iz Slovenije gde učestvuje na Samitu EU-Zapadni Balkan.

Foto: Printskrin/TV Pink
Na pitanje o "Pandorinim papirma" i činjenici da ga u njima nema, Vučić je rekao da mogu da traže i pretražuju šta hoće - on novac nema. Na pitanje zašto u paprima nema Đilasa, Vučić kaže da "narod zna sve".
- Nemam pare, nemam račune i ne interesuje me to - rekao je Vučić.
Govoreći o navodna "24 stana Siniše Malog", Vučić objašnjava da se i u tim papirima navodi da banka preuzima hipoteke, banka je glavni poverilac i banka prodaje stanove.
Komentarišući i izveštavanje hrvatskih medija o "Pandorinim papirima" i želji da ga na bilo koji način povežu sa nelegalnim novčanim tokovima predsednik je rekao i da su ga
- Hrvatski mediji su me proglasili za saradnika i prijatelja Babiša. Pobrkali su sa Babićem. Babiš je češki premijer koji mi i jeste prijatelj - našalio se Vučić.
Zapratite Nportal na Fejsbuku.
Preporučujemo

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (1)