PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Slovenije, gde se održava Samit EU i Zapadnog Balkana!
Povezane vesti
EVROPA U KANDŽAMA ENERGETSKOG HAOSA: Nestašica goriva prizemljuje avione, na pumpama širom EU uvedeni „pametni” limiti!
DOK cene nafte na svetskim berzama nekontrolisano divljaju, Evropa se suočava sa najtežom krizom snabdevanja u novijoj istoriji.
08. 04. 2026. u 19:07
Najnovije iz rubrike
SRBIJA ZOVE! SRBIJA JEDNA PORODICA! Pogledajte moćan video povodom skupa 27. juna (VIDEO)
Subota. 27. Srbija - jedna porodica! Vidimo se!
25. 06. 2026. u 00:13
"ŽELIMO DA ČUJEMO VAS" Predsednik Vučić pozvao građane na skup u subotu 27. juna (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se na svom instagram profilu i u kratkom snimku pozvao građane da dođu 27. juna u Beograd na skup Srbija jedna porodica.
24. 06. 2026. u 21:26 >> 21:26
SAMO BLOKADERE NIJE SRAMOTA Brnabić: Božoviću je jedino važno da izmišljotinu o "zvučnom topu" zloupotrebi protiv Srbije
PREDSEDNICA Skupštine, Ana Brnabić, reagovala je na izjave Balše Božovića da je Vučić pucao na svoje građane.
24. 06. 2026. u 21:05
"NE RADI SE O ISELJENJU, VEĆ O PRIVREMENOM PREMEŠTANJU" Demantovana laž da neko iseljava studente iz Studentskog grada
POVODOM informacija koje su izašle u javnost, a koje su pojedine grupe zloupotrebile, vezane za navodno iseljavanje studenata iz Studentskog grada, u daljem tekstu je saopštenje uprave Studentskog grada, koja demantuje takve tvrdnje.
24. 06. 2026. u 20:13
BRNABIĆ: Na skupu 27.juna biće većinska,pristojna Srbija,koja je za mir i stabilnost
PREDSEDNICA Narodne Skupštine Ana Brnabić rekla je danas da će 27. juna na skupu ispred Doma Narodne Skupštine biti prikazana većinska, pristojna Srbija, koja nije za mržnju i podele, već za mir i stabilnost.
24. 06. 2026. u 20:08
Dusan
06.10.2021. 15:36
A to podrazimeva priznanje Kosmeta....ne vredi EU koliko nama vredi Kosmet...
Đole
06.10.2021. 15:44
Pa dobro. To i jeste dobra stvar, ne biti član EU nego nezavisna zemlja dobrijeh domaćina, razvijene industrije, moćne ekonomije i jake SRPSKE VOJSKE!!!! Prijateljski odnosi sa Rusijom i Kinom a sa svima ostalim zasnovani samo na srpskim interesima pa polako čekati priliku i suverenitet vratiti nad svim srpskim teritorijama...
Argos
06.10.2021. 15:55
Zaboravite na EU oni ce se isto raspasti kao Jugoslavija tamo samo nacisti kolo vode!!!
Ljuba
06.10.2021. 16:31
Pa necemo u u takvu evropu.
Čuli smo i mi šta su rekli
06.10.2021. 17:47
Da im ustupimo i Niš i Vranje opet nas neće primiti u EU. To je bar jasno rečeno. Put u EU ne vodi nigde Srbiju.
Brankić
06.10.2021. 17:49
Sigurna sam da imamo punu podrsku i pomoć ka putu u EU jer smo umnogome mi tome doprineli. Naša zemlja je urednija i bolja.
Brankić
06.10.2021. 17:49
Srbija vodi politiku mira, sa svim zemljama na Balkanu zelimo dobre odnose kao i sto bolju saradnju.
Brankić
06.10.2021. 17:50
Nas strateski cilj je ulazak u EU nama je tamo mesto i trudimo se da ispunimo sve uslove.
Brankić
06.10.2021. 17:50
Srpska strana nema šta da krije, odavno smo postavljali kompromise iz zahtevali razgovore. Očekujm pomoć od EU.
Ivana
06.10.2021. 21:28
Srbija i Slovenija mora da se razvijaju i da grade dobre odnose.Srbija se danas cela razvija i gradi. Nijedan predsednik do sada ovoliko nije radio za našu državu.
Pandora
06.10.2021. 22:46
Nadam se da ćemo konačno uspostaviti konkretizaciju odnosa s Prištinom i naći kompromisno rešenje kako bismo mogli da se posvetimo našem putu ka EU.
Ana
06.10.2021. 23:22
Najbitnije je da je Srbija pokazala volju za dijalogom i ponovo u prvi plan istakla ZSO.
Ana
06.10.2021. 23:23
Jedino mudrom politikom Srbija može da se izbori za svoje nacionalne interese.
Milisav
06.10.2021. 23:24
Srbiji su potrebni mir i stabilnost, saradnja sa EU da bi nastavila sa ekonomskim napretkom. Kompromis je moguć, ali ne i poniženje.
Nikola
07.10.2021. 04:46
Srbi ultimatume nikada nisu prihvatali! U krvi i blatu nam je bilo lepše nego pod tuđom čizmom! Srbija nikada ući neće u eu! Oni nam nikada neće oprostiti poraze i srušena carstva,to je jedina prava istina. Briga njih za šiptare! Oni neće jaku i slobodnu Srbiju,žele da nas unište! Taj film da gledaju neće! Biće Srbija opet velika i moćna a zspad će bežati u nju! Živela Srbija!