NE MOŽE DA PODNESE FIJASKO: Kurti se zaključao u sedištu Samoopredeljenja, nije se pojavio pred medijima koji su ga čekali satima!
18. 10. 2021. u 00:24
PREMIJER tzv. Kosova Aljbin Kurti zaključan je u kancelarijama i nije se pojavio pred novinarima, iako su oni čekali nekoliko sati na izjavu u vezi sa najnovijim informacijama o lokalnim izborima na Kosovu i Metohiji.
Povezane vesti
AKO NE OFORME ZSO, NAPUSTIĆEMO INSTITUCIJE: Srpska lista, u dogovoru sa predsednikom Vučićem, danas na izborima
STAV Srpske liste, posle divljačkih napada kosovske policije na pripadnike srpskog naroda, bio je da ne izađemo danas na birališta.
17. 10. 2021. u 07:13
ALBANCI NI MRTVIM SRBIMA NE DAJU MIRA: General italijanske vojske o potresnim scenama koje je video na Kosovu i Metohiji
NIKAD neću razumeti - da neko iskopa i razbaca ostatke leševa?! Video sam svojim očima uništene nadgrobne spomenike na svetoj zemlji.
17. 10. 2021. u 10:25
GRENEL O SITUACIJI NA KiM: Svega ovoga ne bi bilo da je Tramp ostao predsednik
IZASLANIK bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa za dijalog Beograda i Prištine Ričard Grenel oglasio se na Tviteru rekavši da je UNMIK neefikasan i da se poslednje nasilje na Kosovu ne bi dogodilo da su Tramp i njegov tim na funkciji.
16. 10. 2021. u 19:21
BEZ ZSO DO KRAJA GODINE, NAPUŠTAMO PRIŠTINSKE INSTITUCIJE: Srpska lista poručila – pregovori moraju da počnu do novembra
NA konferenciji za novinare koju je održala Srpska lista ukazano je da je bezbednosna situacija na severu Kosmeta veoma zabrinjavajuća, a pogotovo posle upada specijalaca ROSU u Zvečane i Kosovsku Mitrovicu.
16. 10. 2021. u 17:17
Najnovije iz rubrike
TRAMP NAJAVIO KANDIDATURU AMERIKE ZA "EKSPO 2035" I TO NAZVAO PREKRETNICOM: Sada je svima jasno koliko je bitan "EKSPO 2027" u Beogradu!
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp objavio je danas nameru da se Amerika kandiduje za Svetsku izložbu EKSPO 2035, i to najavio kao "prekretnicu u novom zlatnom dobu Amerike". Sada je svima jasno koliko je EKSPO 2027 u Beogradu važan, čak i blokaderima, koji su čitavo vreme omalovažavali ovaj događaj i govorili kako nije bitan.
22. 01. 2026. u 21:35
BIVŠA DEKANKA ZVALA POLICIJU ZBOG „DUHOVNE UGROŽENOSTI": A njena ćerka profesorka kuka kad policija štiti fakultet
ĆERKA bivše dekanke Marije Kleut, profesorka Jelena Kleut, jedna je od poznatijih blokadera u Novom Sadu, ponovo je u žiži javnosti nakon što blokaderi žele da blokiraju Filozofskog fakulteta u Novom Sadu.
22. 01. 2026. u 20:25
PETKOVIĆ IZ BRISELA: Održan sastanak Zajedničke komisije za implementaciju Deklaracije o nestalima
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju i glavni pregovarač Beograda na tehničkom nivou Petar Petković izjavio je večeras u Briselu da je održan prvi sastanak Zajedničke komisije za implementaciju Deklaracije o nestalim osobama i izrazio nadu će se sada ubrzati rešavanje pitanja svih nestalih osoba.
22. 01. 2026. u 20:19
OGLASIO SE ĐURIĆ: "Takve tvrdnje nisu ništa drugo do jeftin pokušaj da se naruši međunarodni ugled Srbije"
MINISTAR spoljnih poslova Marko Đurić oglasio se povodom optužbi da je Srbija uticala na izbore u Sjedinjenim Američkim Državama.
22. 01. 2026. u 18:40
BRNABIĆ ODGOVORILA BLOKADERIMA: Ne samo što imamo dresirane pčele što napadaju na komandu, već smo pokrali izbore u SAD (FOTO)
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić odgovorila je na sramne napade Nove.rs.
22. 01. 2026. u 18:05
Bg Dex 1970
18.10.2021. 06:06
Ma farbao kosu, ali mu nije odgovarala nijansa crne, pa se farbao tako 3 sata. Valjda je potrefio.
Aco
18.10.2021. 08:18
Neka se Canak oglasi umjesto njega ili Djilas.Isti su.