VULIN PORUČIO: Koliko je na N1 i ostalim tajkunskim medijima dozvoljeno hvaliti Đilasa ili to može i bezgranično?
"BIRODI je ljut što se aktivnosti predsednika Srbije na RTS-u i Pinku prikazuju većinski pozitivno, ali je sasvim zadovoljan što se na N1 i Newsmax Adria sve aktivnosti Aleksandra Vučića, ne pretežno, već bez izuzetka, ismevaju, vređaju, potcenjuju, unižavaju".
Foto: MUP
- BIRODI je ostao dužan da objasni i REM-u i javnosti koliko tačno je dozvoljeno pohvaliti Aleksandra Vučića - izjavio je predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin, odgovarajući na kritike BIRODI-ja zbog pozitivnog predstavljanja predsednika Srbije na RTS-u i Pinku.
- Pohvale su ograničene, pljuvanje je neograničeno. Postavlja se i pitanje koliko je na N1 i ostalim tajkunskim medijima dozvoljeno hvaliti Đilasa ili to može i bezgranično? Na Pinku i RTS-u pohvale početak izgradnje auto-puta i to je za osudu, na Newsmax Adria Aleksandru Vučiću opsuju majku i to je za pohvalu. BIRODI ima pravo da kaže kako mu je količina psovanja Vučića mera objektivnog novinarstva, ali nema pravo da naređuje da i drugi mere njegovim merama - poručio je predsednik PS-a Vulin.
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)