PROFESOR MILOŠ KOVIĆ: Nisu Srbi tako mali narod kao što nas neki uče (VIDEO)

ISTORIČAR prof. dr Miloš Ković izjavio je u emisiji "Ćirilica" da se "velika Albanija" ne može stvarati na teritoriji Srbije.

ПРОФЕСОР МИЛОШ КОВИЋ: Нису Срби тако мали народ као што нас неки уче (ВИДЕО)

Foto N. Skenderija

Profesor Miloš Ković kaže da Srbi nisu tako mali narod kao što nas neki uče.

- Mi bismo da nas ostave na miru, ali red je da živimo svoju istorijsku ulogu - rekao je profesor i rekao da "Balkan pripada balkanskim narodima".

Istoričar objašnjava da Srbija ne može da trguje svojim teritorijama.

- To niko ne radi - rekao je profesor na TV Hepi u emisiji koju vodi novinar Milomir Marić.

Miloš Ković je izjavio da Albanci mogu da dobiju suštinsku autonomiju na Kosovu i Metohiji.

Istoričar je objasnio da ako damo Kosovo i Metohiju ili Republiku Srpsku, onda možemo samo da licitiramo šta je sledeće što će nam tražiti.

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

BONUS VIDEO: STOP PROGONU - profesor Miloš Ković ima podršku studenata

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (3)

Delta Real Estate lider zelene gradnje u Srbiji