HRVATI IMAJU FAVORITA NA IZBORIMA U SRBIJI: General oženjen Hrvaticom, zaljubljen u Zagreb

Новости онлине

03. 11. 2021. u 20:09

ZAGREBAČKI Jutarnji list objavio je hvalospev o Zdravku Ponošu, potpredsedniku Narodne stranke Vuka Jeremića, u kome izražavaju nadu da baš on može da pobedi predsednika Aleksandra Vučića na predstojećim izborima.

ХРВАТИ ИМАЈУ ФАВОРИТА НА ИЗБОРИМА У СРБИЈИ: Генерал ожењен Хрватицом, заљубљен у Загреб

Foto: Tanjug

Uz naslov "Oporbeni (opozicioni) adut protiv Vučića: General oženjen Hrvaticom koji je "zaljubljen u Zagreb", oni opisuju Ponoševu ljubav prema Hrvatskoj i prestonici te zemlje.

Foto: Printscreen/Jutarnji list

- Nakon srednje škole odlučio se za Vojnu akademiju jer mu je to osiguravalo još "pet godina života u Zagrebu", kako je rekao 2007. godine u intervjuu za beogradsko Vreme - pišu hrvatski mediji.

Oni navode da se Zdravko Ponoš u Zagrebu i oženio Hrvaticom.

Takođe se pozivaju na njegove ranije izjave, u kojima je žalio što nije napustio Jugoslaviju kada je počeo rat.

Foto: Printskrin

 

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

BONUS VIDEO: "TAJ ĆE SNAJPER NAŠ DA BUDE!" Pogledajte kako su mladi Srbi dočekali smenu straže ROSU

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (4)

ISTINA IH UBIJA - KOSOVO JE SRBIJA: Savet bezbednosti UN obrukao lažnu državu (FOTO)