SUSRET BIVŠIH U PARIZU: Đukanović i Kurti, ćaskanje dežurnih antisrba
CRNOGORSKI predsednik Milo Đukanović, koji prethodnih meseci kao pokvarena gramofonska ploča ponavlja mantru o velikosrpskom nacionalizmu koji hoće da uništi Crnu Goru, imao je u Parizu zanimljivog sagovornika, verovatno na istu temu.
Foto: Novosti
Naime, on se u društvu supruge Lidije, na marginama Foruma o miru, sastao sa premijerom lažne države Kosovo Aljbinom Kurtijem i njegovom lepšom polovinom.
To je toliko uzelo maha da je prvi čovek takozvanog Kosova pre neki dan izjavio da preti opasnost da će Srbija izazvati treći balkanski rat?
Mnogi će ovo parisko ćaskanje nazvati i sastankom bivših, jer je Kurti odnedavno na listi zabranjenih u SAD, dok je specijalni izaslanik predsednika Amerike Gabrijel Eskobar, tokom nedavnog boravka u Crnoj Gori, navodno sugerisao Đukanoviću da se povuče sa vlasti.
BONUS VIDEO: Kako je pao Milo Đukanović?
PREMINUO SLAVNI GLUMAC: Vest potvrdila državna agencija, bio je miljenik mnogih generacija
GLUMAC Homajun Eršadi preminuo je u 78. godini nakon borbe sa rakom.
12. 11. 2025. u 16:25
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (6)