DARIJA KISIĆ PRISTUPILA SNS-u: Pristupnicu potpisala u sedištu stranke (FOTO)

MINISTARKA za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja pristupila je danas Srpskoj narednoj stranci.

ДАРИЈА КИСИЋ ПРИСТУПИЛА СНС-у: Приступницу потписала у седишту странке (ФОТО)

Foto: Tanjug/S:A

Pristupnicu je potpisala u sedištu stranke, u prisustvu predsednika Izvršnog odbora Darka Glišića.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SNS Srbija (@sns_srbija)

Zvanična stranica Srpske napredne stranke na Instagramu je podelila fotografiju uz opis:

- Prof. dr Darija Kisić Tepavčević pristupila je danas Srpskoj naprednoj stranci. Pristupnicu je potpisala u sedištu Srpske napredne stranke, u prisustvu predsednika Izvršnog odbora Srpske napredne stranke Darka Glišića.

Darija Kisić Tepavčević rođena je 1975. godine u Sarajevu. Osnovne, magistarske i doktorske studije završila je na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, gde je završila i specijalizaciju i supspecijalizaciju iz epidemiologije nezaraznih bolesti.

Radila je na Institutu za epidemiologiju Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu kao vanredni profesor epidemiologije. Od februara 2019. godine počela je da drži nastavu iz oblasti epidemiologije i na Medicinskom fakultetu u Kosovskoj Mitrovici. Član je Republičke stručne komisije za onkologiju i član Predsedništva epidemiološke sekcije. Koautorka je šest knjiga iz oblasti medicine, a objavila je i brojne naučne radove. Od decembra 2017. godine zaposlena je u Institutu za javno zdravlje.

BONUS VIDEO:

SPREMNO DOČEKUJEMO BUDUĆNOST: Obraćanje predsednika Vučića na početku radova Novi Sad-Kelebija

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (5)

TRIK OD NEKOLIKO SEKUNDI: Kako da bezukusna lubenica bude slađa i sočnija?