DODIK ČESTITAO 13. ROĐENDAN SNS: Snaga Srbije proistekla je iz predane borbe Vučića za bolju i jaču Srbiju
PREDSEDNIK Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik danas je predsedniku Srpske napredne stranke Aleksandru Vučiću i svim njenim članovima i simpatizerima, uputio čestitku povodom 13 godina od osnivanja ove stranke, ističući da mogu biti ponosni na sve rezultate koje su postigli u proteklom periodu.

Foto: Instagram
Dodik je istakao da je SNS danas najsnažnija i najbolja politička organizacija u modernoj Srbiji koja je od zemlje na marginama, zahvaljujući današnjem rukovodstvu, uspela da se vrati u zlatno u doba kada je Srbija bila lider u regionu.
- Snaga Srbije proistekla je iz predane borbe i posvećenosti predsednika SNS-a i predsednika Srbije Aleksandra Vučića za bolju i jaču Srbiju i poverenja naroda koje mu je ukazano. Narod u Srbiji uz SNS i Vučića može da računa samo na bolje dane i bolju budućnost i perspektivu za sve generacije - istakao je Dodik u čestitki upućenoj Vučiću.
Dodik je rekao da je SNS u proteklih 13 godina pokazao šta znači jaka organizacija, rad, predanost promenama i boljitku zemlje koja je bila na kolenima.
- Danas je Srbija, zahvaljujući SNS-u i državnom rukovodstvu, snažna, slobodna i bogata zemlja, ekonomski prosperitetna i konačno na mestu koje joj i pripada. Pred vama je još mnogo izazova koje treba savladati, među kojima je svakako odbrana teritorijalnog integriteta Srbije, ali verujem da nećete stati, niti pokleknuti bez obzira na sve pritiske - poručio je Dodik.
Lider SNSD-a je rekao da, naravno, ima i onih koji se ne slažu sa politikom SNS-a, ali niko ne može da negira činjenicu da je zahvaljujući ovoj političkoj partiji utemeljena politika savremene Srbije i da je njen utemeljivač Aleksandar Vučić, koji vodi politiku mira, stabilnosti i dijaloga.
Preporučujemo

POČELA IZBORNA SKUPŠTINA SNS-A: Vučić predstavlja izveštaj o radu (FOTO)
27. 11. 2021. u 10:16 >> 11:33

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

SRBI VIŠE NE MOGU DA PUTUJU BESPLATNO U OVU EVROPSKU ZEMLjU: Treba vam posebna dozvola, evo koliko košta
EVROPSKI državljani koji putuju u Veliku Britaniju od danas moraju imati digitalnu propusnicu za ulazak u zemlju, za koju britanska vlada tvrdi da će poboljšati bezbednost granica.
02. 04. 2025. u 10:16

PRILAZE MU JEDAN PO JEDAN: Joca Amsterdam iz zatvora stigao na sahranu Rutovića (VIDEO)
DA SE oprosti od Željka Rutovića stigao je i Sreten Jocić, poznatiji kao Joca Amsterdam.
07. 04. 2025. u 13:36
Komentari (0)