OVAKO SE POLICIJA OPHODI PREMA DEMONSTRANTIMA NA ZAPADU: U Americi suzavac, u Francuskoj gumeni meci i šok bombe! (VIDEO)
U SRBIJI je danas opozicija blokirala prometne saorbaćajnice u najvećim gradovima zemlje, i pored činjenice da je policija jasno rekla da je zabranjeno zatvarati glavne puteve.

Foto: Printscreen
I dok je višesatna blokada opozicije, zbog koje nisu mogla da prođu ambulantna vozila, pa je čak jedan radnik i napadnut, nije bilo nemilih scena i policija je postupila krajnje profesionalno.
Potpuno drugačije scene zabeležene su prethodnih nedelja i meseci u zapadnoevropskim zemljama.
Tako su u SAD demonstranti koji su blokirali puteve redovno prskani suzavcem, u Francuskoj gađani gumenim mecima i šok bombama, dok je u Velikoj Britaniji policija fizički uklanjala one koji blokiraju ulice.
Preporučujemo

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (0)