VUČIĆ I MALI U NOĆNOJ ŠETNJI: "Pravo na to nam još nisu ukinuli, živela slobodna Srbija" (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić i ministar finansija Siniša Mali prošetali su večeras pored Save i uživali u pogledu na Beograd na vodi.

Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
Fotografiju relaksacije je objavio predsednik na instagram nalogu "budućnost Srbije".
- Divno kišno veče sa pogledom na Beograd na vodi, najlepše mesto u ovom delu Evrope. Šetamo i mnogo smo srećni, jer ako nam neki blokiraju puteve i mostove, pravo na ovu šetnju nam još nisu ukinuli. Živela slobodna Srbija - piše u opisu fotografije.
Preporučujemo

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (1)