PREMIJERKA SRBIJE POVODOM PROTESTA: Ovo nema nikakve veze sa ekologijom

Предраг Стојковић
Predrag Stojković

04. 12. 2021. u 17:18

ANA Brnabić, premije Srbije, poručila je na svom stranačkom tviter nalogu da ovi protesti nemaju nikakve veze sa ekologijom.

ПРЕМИЈЕРКА СРБИЈЕ ПОВОДОМ ПРОТЕСТА: Ово нема никакве везе са екологијом

Foto: Tanjug

Ona je napisala:

Poštovanje za sve koji zaista brinu o životnoj sredini i vazduhu, ali danas smo videli paljenje kontejnera, bakljadu, smeće razbacano po autoputu, vređanje, maltretiranje ljudi (i dece), i političare koji nikada ništa nisu uradili za životnu sredinu. Nikakve veze ovo nema sa ekologijom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (0)

SPEKTAKL KOJI ĆE GLEDATI CELI SVET: Barselona dočekuje akutelnog šampiona Evrope!