Politika
SNIMAK IZ VAZDUHA: Pogledajte kako su roboti odigrali "Moravac" (VIDEO)
27. 06. 2026. u 19:47
Tenis
KONAČNO JE USPEO: Davidovič Fokina iz šestog pokušaja osvojio prvu titulu u karijeri
27. 06. 2026. u 22:31
ĐOKOVIĆ PRED VIMBLDON: Mnogo sam bolje pripremljen nego za Rolan Garos
27. 06. 2026. u 18:47
Fudbal
KOLUMBIJA I PORTUGAL "RAZOČARALI": Južnoamerikanci završili prvi u grupi, Ronaldo i ekipa idu na Hrvate!
28. 06. 2026. u 03:30 >> 01:26
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
Zoran Petrović
12.12.2021. 21:28
Glavni partner na balkanu su im Albanci. Jer preko njih stižu brodovi kokaina iz Južne Amerike koje kontrolišu SAD .
Bravo
12.12.2021. 22:40
Samo se glavnom partneru uvedu sankcije. Onoj braci na Kosovu?
Manojlo
13.12.2021. 03:50
U potpunosti se slazem sa g. Kesicem. Dok se Kina zabavlja sa Tajvanom i Rusija sa Ukrajinom, Srbija ce ovog puta biti glavni saveznik SAD na Balkanu. Amerika je u proslosti gresila i sada pokusava da ispravi svoje greske. Amerikanci se nikako ne mogu osloniti na Albaniju niti druge islamske zemlje. Evropska buducnost se moze slusati sa minareta. Zato Amerika nema poverenja u EU.
Miša
14.12.2021. 14:18
Glavni saveznik na Balkanu za amere bili su i ostali samo albanci to se vidi iz svemira.