VUČIĆ ČESTITAO RUDARIMA: Oborili rekord, iskopali 34. 000 tona uglja
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obišao je kopove i termoelektrane "Kostolac". U društvu predsednika su ministarka Zorana Mihajlović i direktor EPS Milorad Grčić.

Foto: Tanjug
U društvu predsednika su ministarka Zorana Mihajlović i direktor EPS Milorad Grčić.
Predsednik je čestitao rudarima koji su oborili rekord, i iskopali 34.000 tona uglja, čime su prebacili svoju kvotu za 13 odsto.
- Želim da se zahvalim rudarima koji su juče iskopali rekordnu količinu uglja - za više od 13 odsto su prebacili kvotu. Da bi termoelektrana radila, moramo da imamo kvalitetan ugalj. Obezbedili smo da svakog dana 3.000 tona najkvalitetnijeg ugla prebacimo u TENT. - rekao je Vučić.
BONUS VIDEO:
Predsednik Vučić u obilasku Galerija centra, Beograd na vodi
Preporučujemo

POSNI KOLAČI ZA NAJVREDNIJE: Vučić - Beskrajno hvala i srećno (VIDEO)
19. 12. 2021. u 10:27

VUČIĆ DANAS U KOSTOLCU: Predsednik svoju krsnu slavu provodi sa rudarima
19. 12. 2021. u 07:14

ZASTRAŠUJUĆE: Udar Iskandera ubio 70 pripadnika VSU, objavljen snimak (VIDEO)
RUSKA vojska je nanela udar operativno-taktičkim raketnim sistemom „Iskander“ na kamp za obuku ukrajinskih snaga u Sumskoj oblasti, pri čemu je, prema navodima Ministarstva odbrane Rusije, ubijeno do 70 pripadnika Oružanih snaga Ukrajine (VSU), uključujući 20 instruktora.
20. 05. 2025. u 21:12

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

DOSTA CENZURE I ĆUTANjA Evrosong skandal, oglasio se premijer Španije: "A Rusiju ste mogli?"
DVOSTRUKI aršini...
19. 05. 2025. u 19:03
Komentari (12)