AKTIVAN “ODMOR”: Arno Gujon morao lopatom da odblokira božićni konvoj za KiM
DIREKTOR Uprave za saradnju sa dijasporom i Srbima u regionu Arno Gujon otišao je u Francusku na odmor, ali i da pošalje tradicionalni božićni konvoj koji već 17 godina organizuje za naše sunarodnike na KiM.

Foto Instagram
Ipak, šleper se pre dva dana zaledio i bio je blokiran snegom još na utovaru. Tako je Gujon morao da pomaže kako bi vozilo bilo odblokirano, a kamion je krenuo tek posle dolaska šlep-službe.
- Nagledao sam se svega i svačega - blokade na carinama, probušene gume, saobraćajne nesreće... Ali do sada nisam nikad doživeo da moram da kopam osam sati lopatom i kramp motikom. Ovo se zove aktivan odmor - napisao je Gujon na "Instagramu".
Preporučujemo

HOR ĆE PEVATI NA SAHRANI: Ovako će Saša Popović biti ispraćen na večni počinak, opelo će služiti više sveštenika
KREATIVNI direktor "Granda" Saša Popović preminuo je 1. mata u bolnici u Parizu, a u četvrtak će biti sahranjen na Bežanijskom groblju i njegovi najmiliji će ga ispratiti uz hor.
04. 03. 2025. u 17:37

"BIĆETE UHAPŠENI ILI PROTERANI" Tramp zapretio studentima ako započnu nezakonite proteste
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će ukinuti savezno finansiranje fakultetima, školama i univerzitetima koji omogućavaju „nezakonite proteste“.
04. 03. 2025. u 15:24

"HOĆU EUTANAZIJU" Vedrana Rudan donela odluku: "Rekla sam deci da je gotovo, neću da umirem na rate"
ZA lečenje joj je bilo potrebno dosta novca, a deo je stigao iz Srbije, od direktora izdavačke kuće koja objavljuje njena dela.
03. 03. 2025. u 09:53
Komentari (1)