VUČIĆ O NAPADIMA IZ PRIŠTINE: Nemam problem što nas kritikuju, verujem da rezultati i rad uvek pobeđuju
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić, povodom tvrdnji Prištine da je Srbija kriva za nestanak struje na Kosovu i Metohiji, istakao je danas da nema problem s tim što ga kritukuje za šta i ko god stigne.

Foto: Tanjug
Vučić je, u Novom Pazaru, na konstataciju novinara da se u proteklih osam godina u srpskim sredinama na KiM ulagalo i gradilo kao nikada pre i pitanje da li misli da je to jedan od razloga zašto su on i predstavnici kosovskih Srba napadani od strane Prištine, ukazao da je video da je kriv i za nestašicu struje.
Na pitanje da li i koji je plan koji opozicija u Srbiji ima po pitanju KiM, rekao je da je jedini njihov plan kako streljati, ubiti, utopiti Aleksandra Vučića... Suditi svima oko njega.
- To je glavni plan i za KiM - istakao je on.
Vučić je ukazao da je pakistanski premijer Imran Kan na društvenim mrežama postavio lep zapis, a to je da "ako hoćeš da izbegneš kritiku moraš da ne govoriš ništa, ne radiš ništa, ili budeš ništa".
- Nemam problem s tim da nas kritikuju za šta i ko god stigne, jer verujem da rezultati i rad uvek pobeđuju - zaključio je on.
BONUS VIDEO - Vučić u Sjenici
Preporučujemo

VUČIĆ DAO ČITULjU U "NOVOSTIMA": Poslednji pozdrav dragom prijatelju
27. 12. 2021. u 09:46

VUČIĆ OBIŠAO NOVI PAZAR: Važno je da imamo snažno državno zdravstvo! (FOTO/VIDEO)
27. 12. 2021. u 07:49 >> 11:39

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (11)