PREDAH UZ DOBIJA: Zoran Radojičić slobodno vreme rado provodi sa svojim ljubimcem
GRADONAČELNIK Beograda Zoran Radojičić, u pauzama od brojnih obaveza koje ima na pozicijama prvog čoveka prestonice i kao dečji hirurg, slobodno vreme voli da provodi sa svojim ljubimcem Dobijem.
Zoran Radojičić sa Dobijem
Beograđani ih mogu sresti u večernjim satima kako šetaju centralnim gradskim ulicama i parkovima.
U šetnju izlaze tokom gradonačelnikovog odmora, ali pretežno na Dobijev zahtev. Radojičić već godinu dana brine o belom maltezeru. Njegovog ljubimca krasi dobra narav, i velika je maza.
Preporučujemo
PROVERAVA KOTE: Dušan Mihajlović na Povlenu kontroliše znakove i putokaze
03. 01. 2022. u 14:44
PESMA NA KOPU: Ministarka Tatjana Matić uživala na planini uz dobru hranu i muziku
28. 12. 2021. u 14:44
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (1)