BRNABIĆ RAZGOVARALA SA VUČIĆEM: Rekao mi je - Ako pokušaju da me ubiju, jednom mora da se umre
PREDSEDNICA Vlade Ana Brnabić otkrila je, govoreći o detaljima plana za pokušaj atentata na Srbije Aleksandra Vučića, da ne veruje da će se u ponašanju predsednika nešto promeniti.

Foto printskrin Prva TV
- On je vrlo nezahvalan po tom pitanju, on kad zacrta negde da ide, ne može niko da ga spreči. Ja kao predsednica Vlade, ali i kao njegov prijatelj imam ogromnu zebnju da mu se nešto ne desi. Pre svega kao neko ko ga mnogo poštuje, bojim se da se njemu nešto ne desi jer je on potreban Srbiji. Pričala sam sa njim o tome, sigurna sam da mu nije lako. Rekao je: "Čak i to da se desi, ja sam mnoge stvari koje sam želeo u životu ispunio, izgradili smo škole i bolnice, puteve, pruge, jednom mora da se umre"... - rekla je premijeka, ne želeći da otkrije o kojoj zemlji je reč iz koje je došla informacija o atentatu.
Ona je objasnila zašto je predsednik Srbije navukao gnev vođe kavačkog klana.
- Predsednik Vučić je objavio rat Radoju Zviceru time što je objavio rat protiv organizovanog kriminala. Rasturili smo kriminalnu grupu u našoj zemlji i time smo im poremetili biznis i u drugim zemljama regiona. Sećate se kada je Aleksandar Vučić izašao i rekao da kriminalne grupe neće biti jače od države. Evo, sada smo došli do toga da nas strane obaveštajne službe obaveštavaju da je pripreman atentat na Vučića. Ali Vučić nije imao strah, nijednog sekunda nije pomislio na to, nije se uplašio - objasnila je Brnabić i zaključila:
- Nismo mi više država u kojoj je ubijen premijer Zoran Đinđić. Završićemo mi ovo kako treba i verujem da će predsednik biti bezbedan.
Preporučujemo

POJAČANO OBEZBEĐENjE PREDSEDNIKA: Ana Brnabić - Atentat za Vučića planiran za februar!
21. 01. 2022. u 22:10

SPREMAJU ATENTAT NA ALEKSANDRA VUČIĆA: Vulin saopštio - kriminalna grupa Radoja Zvicera planirala da ubije predsednika!
21. 01. 2022. u 18:42 >> 18:59

KO JE RADOJE ZVICER? Opasni kriminalac sprema atentat na predsednika Vučića (FOTO+VIDEO)
21. 01. 2022. u 19:58

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (4)