DA SE UKLJUČI RUSIJA: Milica Đurđević Stamenkovski, Srpska stranka "Zavetnici"
KANDIDAT za predsednika republike Srpske stranke "Zavetnici" Milica Đurđević Stamenkovski poručila je iz Moskve, gde se sastala sa deputatima Dume i predstavnicima Ministarstva spoljnih poslova, da se zalaže za rusko učešće u pregovorima o KiM.

Foto: Tanjug
- Naša stranka će nakon izbora predati Skupštini inicijativu da se zvanično uputi poziv Rusiji za uključenje u pregovarački proces. Veoma je važno da se ovo pitanje otvori, uzevši u obzir da su SAD posredstvom Gabrijela Eskobara, specijalnog izaslanika za Balkan, na mala vrata pristupile pregovorima zajedno sa EU - rekla je Đurđević.
BONUS VIDEO - VUČIĆ JASAN: Srbija je vojno neutralna i ne postoji to "nekad ili možda"! U NATO ne želimo
Preporučujemo

NAPREDNjACI DONELI ODLUKU Brnabić: Izlazimo na izbore sa listom "Aleksandar Vučić – zajedno možemo sve"
13. 02. 2022. u 13:56 >> 14:10

PUTIN ČESTITAO VUČIĆU DAN DRŽAVNOSTI: "Od sveg srca želim Vam dobro zdravlje i uspeh"
14. 02. 2022. u 14:48

PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59

STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)