PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić danas ide u posetu Merošinu.
Najnovije iz rubrike
ŠEŠELJ: Tužilaštvo mora biti u sistemu izvršne vlasti
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj, gostujući na Informer TV, dao je svoje stručno mišljenje i predlog rešenja za probleme koje imamo u tužilaštvu.
03. 12. 2025. u 23:40
"NEĆE ME UPLAŠITI SUDIJA BLOKADERKA I ZDENKO TOMANOVIĆ" Andrijana Nešić o sramnoj odluci: Žele da nam iseku jezike
PRAVDA i pravo ne postoje, a ovo je danas potvrdila sudija blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić iz Prvog osnovnog suda, koja je postupajući po krivičnoj tužbi Zdenka Tomanovića donela presudu da oglasi krivom urednicu portala Novosti Andrijanu Nešić i zabrani joj obavljanje delatnosti glavnog urednika na godinu dana i izrekne novčanu kaznu od 450.000 dinara, a samo iz razloga što je imala drugačije mišljenje od mišljenja blokadera.
03. 12. 2025. u 23:20
DINA VUČINIĆ ZA "NOVOSTI" POVODOM SRAMNE ODLUKE: "Presuda Andrijani Nešić je potvrda da su neke sudije direktni učesnici obojene revolucije"
PREDSEDNICA Skupštine grada Novog Sada Dina Vučinić oglasila se povodom sramne presude sudija blokadera Tatjane Bezmarević Janjić i Zdenka Tomanovića, u kojoj se glavnoj urednici "Novosti" Andrijani Nešić izriče kazna od 450.000 dinara i zabrana rada u trajanju od godinu dana.
03. 12. 2025. u 22:47
ĐUKANOVIĆ O PRITISCIMA NA ANDRIJANU NEŠIĆ: Pravosuđe u Srbiji je ozbiljna duboka država koja hara i radi šta joj se prohte
ADVOKAT Vladimir Đukanović komentarisao je presudu koju je dala sudija blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić kojom je oglasila krivom urednicu portala "Novosti" Andrijanu Nešić i zabranila joj obavljanje delatnosti glavnog urednika na godinu dana i izrekla novčanu kaznu od 450.000 dinara, a samo iz razloga što je imala drugačije mišljenje od mišljenja blokadera.
03. 12. 2025. u 22:11
KAŽNJAVANJE UREDNIKA U IME NARODA Vuković: Sud je pokazao da ne razume medije, ali i da šalje upozorenje svima koji misle svojom glavom
UREDNIK veb redakcije Politike, Vladimir Vuković, kazao je povodom presude Prvog osnovnog suda Novostima da je to presedan.
03. 12. 2025. u 22:04
Sara
19.02.2022. 11:15
Bravo! Svaka Vam čast predsedniče! Retki su ljudi kao što ste vi.
Milena
19.02.2022. 11:20
Predsednik Vučić je uvek težio da sasluša svakog građanina Srbije i na tome mu puno hvala!
Dragan
19.02.2022. 11:28
Predsednik Vučić je sigurno jedan od retkih predsednika koji ne pravi razliku između naroda i uvek teži da svakoga posluša i pomogne mu.
stevo
20.02.2022. 03:03
Vucic je uvek imao sluha za obicnog coveka zato ga narod i voli
sasa
20.02.2022. 03:04
Dok god je predsednik Vučić naš predsednik verujem da će Srbija imati integritet i svoje ja, gde će Srbija sama da se pita o svom narodu, a ne druge države.
rade
20.02.2022. 03:05
Narod veruje Aleksandru Vucicu,jer iza njega su rezultati