BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 20:20
25. 06. 2026. u 20:15
25. 06. 2026. u 17:01
25. 06. 2026. u 20:01 >> 22:08
Nada
23.02.2022. 21:25
Spanija je jedna od zemalja koja najbolje razume situaciju Srbije po pitanju KiM-a. Moze se reci da su slican put vec prosli. Zahvalni smo Spaniji na razumevanju i podrsci u teskim vremenima.
Dušan
23.02.2022. 21:25
Srbija je zahvalna Spaniji sto, kao clanica EU, postuje teritorijalni integritet i suverenitet nase zemlje shodno Ustavu Republike i rezoluciji SB UN 1244.
Dragan
23.02.2022. 21:27
U poslednje tri decenije kad je ocigledno koriscenje prava sile sirom sveta a ne medjunarodnog prava zahvalni smo Spaniji koja dosledno postuje nas terirorijalni integritet po medjunarodnom pravu.
Zozon
24.02.2022. 06:31
To radi zbog Katalonije, a ne zbog Srbije.I španci su učestvovali u bombardovanju 1999.
dada
24.02.2022. 07:12
Zahvalni smo im na podrsci i razumevanju
Vatro Marx
24.02.2022. 10:14
Nista novo to znaju i vrapci na grani. Bitno je da su odnosi sve bolji i stabilnini izmedju Srbije i Spanjolske.