DR MARIJA ZDRAVKOVIĆ PORUČILA: Podržavam ideju predsednika Vučića da 50 % žena bude na našim listama

Новости онлајн

24. 02. 2022. u 16:12

KANDIDATKINjE na listi „Aleksandar Vučić-Zajedno možemo sve“ prof. dr Marija Zdravković i Nataša Tasić Knežević razgovarale su danas sa budućim odbornicama o položaju žena u našem društvu.

ДР МАРИЈА ЗДРАВКОВИЋ ПОРУЧИЛА: Подржавам идеју председника Вучића да 50 % жена буде на нашим листама

foto: SNS

- Podržavam ideju predsednika Vučića i Srpske napredne stranke, da 50% žena bude na našim listama - rekla je prof. dr Zdravković i naglasila da je listu podržala upravo zbog predsednika Aleksandra Vučića.

- Predsednik Vučić uvažava i poštuje žene i smatra nas vrlo odgovornim, sposobnim i iskrenim saradnicima - zaključila je prof. dr Zdravković.

O ravnopravnosti položaja žena i njihovom što aktivnijem učešću u političkom životu razgovarale su i Nataša Tasić Knežević i Irena Vujović, koje su se složile da je Srpska napredna stranka donela mir i stabilnost, a da je to nešto što je ženama jako važno, jer su upravo one najviše okrenute ka budućnosti.

BONUS VIDEO:

"REZULTATI VIDLjIVI NA SVAKOM KORAKU": Mali i Šapić razgovarali sa omladinom u Beogradu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

BTC na manje od 5% od istorijskog maksimuma dok pretprodaja BTC Bull Token-a ulazi u poslednje dane