Politika
BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
UZELAC: Umesto pitanja i argumenata blokaderi samo prete i presuđuju
25. 06. 2026. u 20:20
Tenis
MASKE SU PALE! Otkriveno šta Novak Đoković misli o Janiku Sineru! (FOTO)
25. 06. 2026. u 17:01
Fudbal
uživoPRENOS, EKVADOR - NEMAČKA: Opsada gola pancera, treći gol visi u vazduhu
25. 06. 2026. u 20:01 >> 22:08
mile
26.02.2022. 23:21
Rusija je majka nasa i u dobru i u zlu sa Rusijom uvek.
Sremac u Americi
27.02.2022. 05:57
@mile - Jesi ti nekad bio u Rusiji kad si toliko opijen ljubavlju prema nekoji tamo državi
Merlin
01.03.2022. 11:58
@mile - Svi ovi naši koji su u fašistističkim zemljama da shvate. Počevši od pape, preko francuza, engleza, naravno Amerikanaca koi ne zaslužuju da se pišu velikim slovima, smatraju srpski narod nižom vrstom,ne smatraju nas narodom nego stokom... Živite vi dragi sugrađani kao takvi među tom višom rasom. Mi smo ponosan narod i bolji narod od svih njih. Nikada i nigde sa fašistima.!
Ja sam
26.02.2022. 23:24
А кад није био??
Roos
26.02.2022. 23:51
Srbija će im uvek biti kamen u cipelama!