ŠEŠELJ LOZNIČANIMA DELIO KNJIGE: Lider radikala u razgovoru sa građanima
U OKVIRU kampanje za parlamentarne izbore, predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj u utorak je u Loznici razgovarao sa građanima i delio svoje knjige, a u saopštenju stranke se navodi da ga je sačekao veliki broj Lozničana, te da su oni pozdravili ideju o kandidaturi Šešelja za premijera.

Foto Tanjug
Član Predsedničkog kolegijuma SRS i predsednik Podrinjskog odbora stranke Sreto Perić rekao je da Šešelj želi da razgovara sa građanima i da će, ako bude njihova volja, on biti prvi radikalski premijer:
- Ovaj put vlada mora da ima jako, jako izražen nacionalni element. Vidite i svetski događaji u kom pravcu idu i kojim pravcem nas vode, mislim da je neophodno učešće SRS u budućoj vladi koja bude formirana posle ovih izbora.
Preporučujemo

VAŽAN CILj - DECENTRALIZACIJA: Ugljaninova stranka predala listu u RIK
01. 03. 2022. u 19:17

ZA JEDAN MANDAT 2,2 MILIONA: Koliko će stranke dobiti iz budžeta posle izbora
01. 03. 2022. u 10:17

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (0)