SKUP POVODOM 8. MARTA: Žena je osnov svake porodice, svakog snažnog društva i države

ŽENE su te koje vide dela, žene primećuju da se Srbija ubrzano razvija, žene brinu o miru i stabilnosti kako svoje porodice, tako i svoje države. Žene znaju da mir i stabilnost garantuje predsednik Aleksandar Vučić i zato mu pružaju podršku, poručili su učesnici skupa Irena Vujović, Aleksandar Šapić, doc. dr Marija Zdravković, pof. dr Stojan Radenović, Nevena Đurić, Siniša Mali.

СКУП ПОВОДОМ 8. МАРТА: Жена је основ сваке породице, сваког снажног друштва и државе

FOTO: SNS

- Iako sve vreme govorimo o jednakosti i ravnopravnosti, ja mislim da mi nikada ne možemo biti ravnopravni sa ženama koje daju život svakom čoveku - rekao je prvi na listi „Aleksandar Vučić-Zajedno možemo sve“ Aleksandar Šapić i dodao da je to vredno svake pohvale i zahvalnosti.

Prema Šapićevim rečima svaki muškarac sve što u životu radi to čini da bi dobio naklonost žene i sve što u životu radimo radimo zbog vas drage dame i naše dece, poručio je Šapić i dodao da to ne treba nikada zaboraviti.

Žena je osnov svake porodice, svakog snažnog društva i države, zato je žena osnov svakog snažnog naroda, poručio je Šapić.

 
Irena Vujović je podsetila da žene u Srpskoj naprednoj stranci imaju veliku pomoć i podršku od predsednika Aleksandra Vučića, te da je upravo on inicirao da se što veći broj žena aktivno uključi u politički život naše zemlje.
Zato danas na važnim i odgovornim mestima imamo upravo žene, na čelu Vlade imamo ženu, brojna ministarstva i lokalne samouprave vode žene i to je sve zahvaljujući predsedniku Vučiću, koji je nama ženama ukazao poverenje.

VIDEO BONUS: CILj JE DA NAPRAVIMO ISTORIJU 3. APRILA: SNS predala potpise - Vučić kandidat za predsednika

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (7)

VUK (13) SVIRA, A ROBOTI IGRAJU MORAVAC: Pripreme za skup Srbija jedna porodica