ZDRAVKO PONOŠ, UJEDINJENI ZA POBEDU SRBIJE: Prvi zakon - vraćanje penzija
PREDSEDNIČKI kandidat koga podržava koalicija "Ujedinjeni za pobedu Srbije", Zdravko Ponoš, poručio je da će, kao što je i dosad radio, biti čovek koji zastupa srpske nacionalne interese i nada se da će prvi zakon koji bude potpisao biti zakon o vraćanju oduzetih penzija penzionerima ili njihovim naslednicima.

Foto AP
Kako je saopšteno iz njegovog izbornog štaba, Ponoš smatra da je ova vlast uništila nacionalno jedinstvo i razgradila društvo:
- Odlazeći predsednik pokušava da sebe predstavi kao oca nacije i da izgradi jedinstvo na strahu od rata, zloupotrebljavajući dešavanja u Ukrajini. Nama treba državna administracija, a ne vlast, treba nam posao koji građani delegiraju grupi ljudi kao zajedničku delatnost da bi oni mogli da rade nešto drugo. Ovu korupciju koju danas imamo, kreirala je ova vlast - rekao je Ponoš za zrenjaninsku KTV.
Preporučujemo

"SVAKI MUŠKARAC DA PROĐE VOJNU OBUKU" NATO država se sprema za ruski napad, cilj je vojska od 500.000 ljudi
POLjSKI premijer Donald Tusk najavio je da njegova vlada radi na planu za masovnu vojnu obuku svih punoletnih muškaraca, kao odgovor na promene u bezbednosnoj situaciji u Evropi.
08. 03. 2025. u 14:43

PAKAO ZA UKRAJINCE U KURSKU NAKON AMERIČKOG POTEZA: Deset hiljada vojnika pred opkoljavanjem (FOTO)
DESET hiljada ukrajinskih vojnika pod pretnjom je opkoljavanja u Kurskoj oblasti nakon obustave američkih obaveštajnih podataka, piše britanski Telegraf.
08. 03. 2025. u 11:01

"TREBALO JE JA DA ODEM PRE NjEGA": Ko je rođena sestra Saše Popovića? (FOTO)
SAŠA Popović, idejni tvorac i kreativni direktor Grand produkcije ispraćen je danas na večni počinak. Rođena sestra Saše Popovića, iako u godinama i slabog zdravlja, došla je na poslednji ispraćaj bratu, a na komemoraciji je sedela pored Suzane i njene dece.
06. 03. 2025. u 16:45
Komentari (0)