ZAŠTO JE RUSIJA U PRAVU? Ugledni profesori i pravnici odgovaraju na pitanje da li je RF operacijom u Ukrajini prekršila međunarodno pravo
NAŠI ugledni profesori i pravnici, u autorskom tekstu u nedeljnom izdanju "Večernjih novosti", odgovaraju na pitanje da li je Ruska federacija specijalnom operacijom u Ukrajini prekršila međunarodno pravo.
Foto AP
- Da li se teror prozapadno orijentisanih elita nad Rusima u Ukrajini sprovodi kontinuirano i planski
- Zbog čega nisu uspeli pokušaji da se mirnim putem, u okviru ukrajinske države, reši status istočnih delova
- Zašto se zaboravlja činjenica da napad NATO na SRJ nije bio akt kolektivne samoodbrane koji dozvoljava član 51 Povelje UN
Autorski tekst prof. dr Branka M. Rakića, prof. dr Aleksandra Jakšića, prof. dr Slobodana Panova, dr Mihajla Vučića, advokata Gorana Petronijevića, prof. dr Dejana Mirovića, prof. dr Bojana Bojanića, prof. dr Ognjena Vujovića, prof. dr Dimitrija Ćeranića, dr Miloša Jovanovića i dr Duška Čelića, objavljen u poslednjem broju nedeljnika "Pečat", sutra u štampanom izadnju "Večernjih novosti".
LAVROV SE OGLASIO I PREKINUO ĆUTNjU: Otkrio zašto je propao samit Putina i Trampa u Budimpešti
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp odložio je samit Rusije i SAD u Budimpešti zbog „zakulisnih izveštaja“, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov u autorskom tekstu objavljenom na sajtu Ministarstva spoljnih poslova.
13. 11. 2025. u 11:21
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)