U AKCIJI ROSU UHAPŠENO DVOJE SRBA: Određen im pritvor od 48 sati
DVOJE SRBA N. G. i S. I. uhapšeni su tokom pretresa njihovih kuća u Štrpcu, gde su pripadnici specijalne policije ROSU od jutros sproveli akciju, zbog navodne nelegalne gradnje na Brezovici.
Foto: Tviter/Petar Petković
Akcija specijalaca ROSU koji su zaposeli i zgradu Privremenog organa opštine Štrpce, gde su držali zatočene radnike lokalne samouprave, okončana je oko 14 sati, ali su oko zgrade Privremenog organa postavili žutu traku, a pripadnici policije koji dežuraju oko zgrade ne dozvoljavaju nikom pristup.
Osim dvoje privedenih Srba, kojima je određen pritvor od 48 sati, još trojica radnika Privremenog organa pozvana su da daju izjave u Policijsku stanicu u Štrpcu.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)