PETKOVIĆ ODGOVORIO KURTIJU: Lažna država pokušava da izazove incidente, osnovno ljudsko pravo Srba na udaru
21. 03. 2022. u 16:32
SVE što političari iz Prištine izjavljuju povodom održavanja predsedničkih i parlamentarnih izbora na Kosovu i Metohiji 3. aprila je najobičnija i najprovidnija laž, saopštio je direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković.
Povezane vesti
DIREKTOR KANCELARIJE ZA KiM: Kurti je najveći rušitelj dijaloga i mira na Zapadnom Balkanu
DIREKTOR Kancelarije za KiM Vlade Srbije Petar Petković izjavio je večeras da je premijer privremenih prištinskih institucija u ostavci Aljbin Kurti svakim danom sve nervozniji zbog nemogućnosti da formira vladu, zbog čega opet napada Beograd.
27. 10. 2025. u 20:16
AGRESIJA JE JEDINA POLITIKA TERORISTA Petković poručio: Kurti oružane sisteme ne nabavlja zbog bezbednosti, već da zastraši i preti
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je večeras da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti oružane sisteme ne nabavlja zbog demokratije i bezbednosti, već da zastraši i preti.
09. 10. 2025. u 00:33
"MEĐU SRBE DOLAZI KAO VUK U JAGNJEĆOJ KOŽI" Petković: Slobode koje navodno Kurti garantuje srpskom narodu uvreda za svakog Srbina
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je sinoć da je drskost premijera privremenih prištinskih institucija Aljbina Kurtija prešla svaku granicu onoga trenutka kada je kročio u severni deo Kosovske Mitrovice, gde se svakodnevno uzurpiraju srpske institucije i sprovodi okupaciona politika, te da je za svakog Srbina u AP Kosovu i Metohiji uvreda svaka Kurtijeva izmišljotina i neistina o slobodama koje navodno garantuje srpskom narodu.
19. 09. 2025. u 07:29
"OSOVINA POLITIKE PRIŠTINSKOG REŽIMA" Petković: Vojni savez tzv. KBS i Oružanih snaga Albanije direktna pretnja Srbiji i Srbima
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković poručio je da je vojni savez tzv. Kosovskih bezbednosnih snaga i Oružanih snaga Albanije, čije formiranje najavljuje Aljbin Kurti, direktna je pretnja Srbiji i srpskom narodu.
08. 09. 2025. u 16:41
PETKOVIĆ: Kurti podržava blokadere kako bi na vlast došli oni koji bi se odrekli Kosova i Metohije
DIREKTOR Kancelarije za KiM Petar Petković izjavio je danas da je napadima na predsednika Aleksandra Vučića, Aljbin Kurti još jednom priznao veliku istinu - da snažno podržava blokadere širom Srbije kako bi na vlast došli oni koji bi zaustavili Srbiju, odrekli se Kosova i Metohije i srpskog naroda koji tamo živi.
07. 09. 2025. u 17:00
Najnovije iz rubrike
RUSKA AMBASADA U BEOGRADU ZVANIČNIKU EU: Vama je potrebna pomoć
RUSKA ambasada u Beogradu ocenila je danas da je izjava šefa Delegacije EU u Srbiji Andreasa fon Bekerata o "nepouzdanosti" Rusije kao snabdevača energentima "još jedna politizovana floskula koja nema nikakve veze sa stvarnošću", navodi se u saopštenju.
05. 12. 2025. u 18:27
ŠOK UŽIVO NA N1! Ilić: Vučić potpuno opravdano govori da će sledeća godina biti jedna od najboljih godina u istoriji Srbije (VIDEO)
VUJO Ilić sa Instituta za filozofiju i drustvenu teoroju odao priznanje predsedniku Srbije.
05. 12. 2025. u 17:37
SKANDALOZNA ODLUKA: Blokaderski sudija Majić ukinuo pritvor nasilniku Bačulovu!
NASILNIK Miša Bačulov izlazi na slobodu jer mu je Apelacioni sud, tačnije veće u kojem sedi sudija blokader Miodrag Majić, ukinulo pritvor iako se tereti za teško krivično delo i postoji opasnost da će ga ponoviti, nezvanično saznaju "Novosti".
05. 12. 2025. u 16:05
Sudija blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić pobegla od novinara u skupocenom automobilu! (FOTO)
SUDIJA blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić pobegla je od novinara ispred Prvog osnovnog suda u Beogradu.
05. 12. 2025. u 15:27 >> 15:59
"UNS JOŠ ĆUTI NA SKANDALOZNU PRESUDU ANDRIJANI NEŠIĆ" Brnabić: Fer i profesionalan gest NUNS-a
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić pohvalila je to što je NUNS reagovalo na sramnu presudu urednici portala Novosti Andrijani Nešić, ali je osudila UNS koji se još nije oglasio o ovom slučaju.
05. 12. 2025. u 15:07
Komentari (0)