SRBIJA OBELEŽILA DAN SEĆANJA NA ŽRTVE NATO AGRESIJE: Vučić poručio - Naša obaveza da gajimo kulturu sećanja
24. 03. 2022. u 20:00 >> 22:31
U KRALjEVU je obeležen Dan sećanja na stradale u NATO agresiji, a obeležavanju je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Mozda cemo nekada moci da oprostimo, ali da zaboravimo nikada necemo.
Nemoze mo zaboraviti jer jos uvek traje.
Svaka čast predsedniče što sa toliko ljubavi i strasti braniš svoju i našu Srbiju.Živeo predsedniče i živela Srbija
Povezane vesti

AVIONI SEJALI BOMBE PO CIVILIMA 10 MINUTA POSLE LITIJE: Sećanje na jeziv zločin NATO, na Svetu Trojicu 1999. i stradale na Varvarinskom mostu
JEDNA ruka je virila kroz prozor automobila koji je tonuo u Moravu uskipelu od vreline eksplozije raketa.
30. 05. 2025. u 07:00

ONI SU NAM BOMBARDOVALI ZEMLJU Vučić: Da nam kliču i da nam kažu da su u pravu što ste nam ubili hiljade ljudi i oteli Kosovo?
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je i o zabrani preleta aviona preko Litvaije i Letonije.
07. 05. 2025. u 19:56

GODIŠNJICA APOKALIPSE NA JUGU SRBIJE: "Totalna nesreća" ili hladnokrvni masakr nevinog naroda
MASAKR nedužnih. Ovako se u samo dve reči, u najkraćem, može opisati ono što se na današnji dan pre 26 godina, tokom NATO agresije na Srbiju, dogodilo u Surdulici, gradiću na jugu napadnute zemlje.
27. 04. 2025. u 20:51

NACIJA BEZ PRAVA NA ODBRANU: Arno Gujon o borbi Davida i Golijata - "Kako je srpski narod nepravedno satanizovan"
DIREKTOR Kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujon poručio je povodom 26. godišnjice početka NATO bombardovanja i njegovog prikazivanja u svetskim medijima, da je bio zadivljen kako se tada srpski narod, nepravedno satanizovan, odupro napadu celog sveta.
24. 03. 2025. u 07:00

NATO UBIJA SA ZADRŠKOM: 70.000 obolelih i 40.000 umrlih - Posledice 78 dana bombardovanja SR Jugoslavije, 26 godina kasnije
OD 700.000 malignih tumora i 400.000 smrti za dve decenije, 10 odsto je posledica osiromašenog uranijuma. Jedan od efekata rađanje potomaka sa psihofizičkim malformacijama, i veći broj sterilnih osoba. Mortalitetna stopa od malignih tumora povećana je za čak 36 odsto 2017. u odnosu na 1998. godinu
24. 03. 2025. u 07:00
Najnovije iz rubrike

VUČIĆ O IZBORIMA: Da se dese, blokaderi bi izgubili, i odmah bi rekli da su izbori pokradeni
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom svog boravka u Španiji osvrnuo se i na izbore u Srbiji.
30. 06. 2025. u 17:02

KONTEJNER REVOLUCIJA: Blokaderi maltretiraju narod, zatvorili Terazijski tunel (FOTO/VIDEO)
I DANAS blokaderi teroristi maltretiraju narod!!!
30. 06. 2025. u 16:48

SKORO 3.000 STUDENATA MEDICINSKOG FAKULTETA PRIJAVILO ISPITE: Evo zašto su blokaderi teroristi nervozni
NA osnovu zapisnika, skoro 3.000 studenata je prijavilo ispite na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu.
30. 06. 2025. u 16:48

"MOŽDA BISMO SE I PIŠTOLJIMA OBRAČUNALI" Šešelj otkrio zašto je odbio Đinđićev predlog da uđe u vladu
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj izjavio je da je dva ili tri puta imao sastanke sa Zoranom Đinđićem.
30. 06. 2025. u 16:28

"IMAO SAM SASTANKE SA PREKO 25 ŠEFOVA DRŽAVA" Vučić: Ako to ne uradimo, suočićemo se s mnogo većim krizama nego što su ove danas
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govoreći na 4. međunarodnoj konferenciji Ujedinjenih nacija o finansiranju razvoja u Španiji, otkrio je o čemu je razgovarao sa predsednicima država.
30. 06. 2025. u 16:21
Komentari (4)