KNJIGE I KOŠARKA KAO HRANA ZA DUŠU: Vučić otkrio sa kim najviše voli da prošeta kada je nervozan

PREDSEDNIČKI kandidat SNS Aleksandar Vučić je u okviru gostovanja na TV Pink rekao da uživa u čitanju knjiga i gledanju košarke.

КЊИГЕ И КОШАРКА КАО ХРАНА ЗА ДУШУ: Вучић открио са ким највише воли да прошета када је нервозан

Foto: Printscreen/Pink

Upitana da li je nekada sugerisala Vučiću da vodi računa o zdravlju, Danica Grujičić je kazala da nisu toliko bliski, ali da je par puta sugerisala Lončaru da Vučić mora da odmori i vodi više računa o sebi.

Vučić kaže da je po tom pitanju sa njim teško razgovarati. 

- Na te teme ja sa najbližima ne razgovaram - rekao je Vučić. 

Predsednički kandidat SNS je na pitanje kako hrani svoju dušu rekao da najviše voli da čita knjige i da igra košarku.

- Kada sam nervozan pozovem Sinišu Malog ili Anu Brnabić da prošetamo - kaže Vučić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone