MICOTAKIS ČESTITAO VUČIĆU: Grčka će nastaviti da podržava evropski put Srbije
PREDSEDNIK Vlade Republike Grčke Kirjakos Micotakis čestitao je danas u telefonskom razgovoru predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću pobedu na predsedničkim izborima održanim 3. aprila.

Foto: Predsedništvo Srbije
Dvojica sagovornika razgovarali su i o daljem unapređenju bilateralnih odnosa, ekonomskoj saradnji Srbije i Grčke, situaciji u regionu, kao i o evropskom putu Srbije.
Predsednik Vučić je zahvalio premijeru Micotakisu na čestitkama, kao i na doslednom stavu Grčke u pogledu poštovanja suvereniteta i teritorijalnog integriteta Srbije, naglasivši da će i u novom mandatu nastaviti da se zalaže za očuvanje mira i stabilnosti u regionu.
Premijer Micotakis istakao je da će Grčka nastaviti da podržava evropski put Srbije.

ODAVDE JE IZAŠLA GRUPA LjUDI I ZAPUCALA: Detalji užasa u Višnjičkoj banji, žena ubijena, više ranjenih (VIDEO)
U LOKALU u Višnjičkoj banji u Beogradu ubijena je jedna žena, a ranjeno još nekoliko osoba, među kojima je i njen muž kome se lekari bore za život.
30. 09. 2025. u 16:33

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)