Politika
SNIMAK IZ VAZDUHA: Pogledajte kako su roboti odigrali "Moravac" (VIDEO)
27. 06. 2026. u 19:47
Tenis
ĐOKOVIĆ PRED VIMBLDON: Mnogo sam bolje pripremljen nego za Rolan Garos
27. 06. 2026. u 18:47
TEŽE NIJE MOGLO: Teodora Kostović protiv Sabalenke na startu Vimbldona
26. 06. 2026. u 12:47
Fudbal
uživoPRENOS, HRVATSKA - GANA: Biti ili ne biti za "vatrene" na Mundijalu 2026
27. 06. 2026. u 22:00
TUGA ZA FUDBALERA HOLANDIJE: Kodi Gakpo primio užasne vesti tokom Mundijala
27. 06. 2026. u 21:13
OZBILJAN UDARAC ZA AUSTRALIJU: Dvojica igrača završila Svetsko prvenstvo
27. 06. 2026. u 17:33
Roos
24.05.2022. 09:10
Znamo mi da amerika gleda svoje hegemonističke interese! To znači da i Srbija treba da gleda svoje interese!
Đole Srba
24.05.2022. 09:15
Zapadno licemerje prelazi sve mere. Prvo nam uništavaju državu pa hoće da komanduju. Neće da može. Prvo da plate štetu koju su nam naneli pa da se javno izvine a potom možemo pričati o svemu što nije protivustavno naše države.
patriota
24.05.2022. 09:16
Amerika je imperija zla .
seljak
24.05.2022. 09:40
И тако, дође човек из САД, па прича о Европским интеграцијама.Ваљда тиме показује, ко је газда ЕУ.
Dragan Arsic
24.05.2022. 10:07
Persona non grata.
Komentator
24.05.2022. 10:35
HIl treba da odgovori samo na jedno pitanje: zašto Ukrajina ima pravo na teritorijalni integritet a Srbija sa Kosovom nema. Da li još uvek samo zbog Račka?
Zika
24.05.2022. 10:45
Kome prete to odma napolje iz srbije!
ban Kulin
24.05.2022. 11:16
Proglasiti ga za personu non-grata i proterati iz Srbije, odmah!
Odgovor
24.05.2022. 11:46
Ovaj zločinac Hil ni luk jeo ni luk mirisao. Cilj opravdava sredstvo. O gospode budi mu krvnik.
Jovana
24.05.2022. 11:47
Ma zdravo, zdravoooo... Yankee go home!
Bungi
24.05.2022. 11:57
Srbija je uvijek znala kako sa okupatorom.Puškom, kad nestane municije, kamenom!
dx202xd
24.05.2022. 11:58
Treći put nesvrstanosti smo mogli imati nekad pošto smo tad bili američki potrčko koji je to radio za korist usa da bi onemogućili pristupanje tih država iz bloka sssru i komunizmu uopšte. Sad kad nikom to nije u interesu osim nas svi zahtevaju naše opredeljivanje.
Mina
24.05.2022. 12:22
idi kuci deda i uzivaj u penziji,ili nadji neki posten posao.
darac
24.05.2022. 12:24
82 % Srba protiv uvođenja sankcija. A kao nismo mali Rusi :-)
Kalesu
24.05.2022. 12:30
Amerikanci su uvek funkcionisali prema drugima po principu "ili ste sa nama ili protiv nas", a šampion balansiranja između istoka i zapada je bio (i ostao) Josip Broz Tito. Sadašnji lideri se bore, ali je Broz bio majstor za ovakvu politiku i vodio zemlju, koju su obe strane istovremeno poštovale, iako je možda nisu volele.
Milančos
24.05.2022. 12:31
Svaka država koja je priznala Kosovo, da se odrekne 15% svoje teritorije i da tu nastanu nove države.
ĐoniSvetac
24.05.2022. 12:39
Kauboj neka svoju vatrenu vodu i trule želje zadrži za svoje jadne Indijance , a naš Srpski put je naša KUĆA !!! A zna se kako se kuća i porodica brani !!! DOKLE ĆE DA ZUBE LOME NA NAMA i opet i opet ...Imaju li oni mozga ili samo bahatost srljanja sile!