UDAR NA SRPSKU SVETINJU NA KOSOVU: Gugl mapa izbrisala Visoke Dečane
30. 05. 2022. u 19:42
OZNAKA sa imenom manastira Visoki Dečani ponovo je pomerena na Gugl mapama, saopštio je taj manastir na Tviteru.
Povezane vesti
I VOJNICI KFORA PRELAZE U PRAVOSLAVLJE "Novosti" u Visokim Dečanima: Ovde se susreću zemlja i nebo, vidi da Bog zaista postoji (FOTO)
OVDE se susreću zemlja i nebo. Ovde se vidi da Bog zaista postoji. Božanska sila je ovde toliko jaka da čovek mora da spozna Boga. Mošti Svetog kralja Srefana Dečanskog čuvaju svetinju i prizivaju znane i neznane, mnogobrojne vernike, a molitva kraj njegovih moštiju daje snagu i vraća radost u život.
12. 04. 2026. u 07:00
Najnovije iz rubrike
CRNA GORA OVIM POTEZOM PREVRNULA JE PO KOSTIMA SRPSKIH JUNAKA! Srbija je za njih okupator, a šta je sa 1.300 kaplara?
BURA oko skandala u Podgorici se ne stišava! Skupština Crne Gore usvojila zakon koji Srbiju označava kao okupatora iz 1918. godine i to je otvorio mnoge stare srpske rane.
04. 06. 2026. u 21:57
uživoVUČIĆ NA SAMITU EU–ZAPADNI BALKAN: Predsednik Srbije sa najvišim evropskim zvaničnicima
PREDSEDNIK Vučić je danas doputovao u Tivat gde će tokom dvodnevnog samita učestvovati u razgovorima sa evropskim i regionalnim liderima o budućnosti Zapadnog Balkana, evropskim integracijama i jačanju saradnje u regionu.
04. 06. 2026. u 21:17 >> 21:28
PETKOVIĆ SA SORENSENOM: Ukazao sam mu na pritiske na Srbe pred izbore na KiM
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković obavestio je danas u razgovoru u Beogradu posrednika Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Petera Sorensena o pritiscima vlasti u Prištini na Srbe u Pokrajini uoči parlamentarnih izbora 7. juna.
04. 06. 2026. u 18:57
"POMAŽE BOG, GOSPODINE VUČIĆU" Predsednik se obratio iz Tivta, počistio provokatore iz crnogorskih medija
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se naciji iz Tivta.
04. 06. 2026. u 18:10 >> 18:52
"ČESTITAĆU CG AKO UĐE U EU" Vučić: Znate kakav bih ja bio demokrata da samo uvedem sankcije Rusiji, da priznam nezavisnost KiM kao i vi
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić obraćaćajući se se naciji iz Tivta, govorio je o evropskim integracijama.
04. 06. 2026. u 18:52
dejan
30.05.2022. 20:46
pa kaznite ih sa 100 milke i tako svaki put samo duplo veca kazna
Čarapan
31.05.2022. 08:11
To pokazuje šta nameravaju da Visokim Dečanima i zato neće da mu vrate zemlju