"U STRAHU SU VELIKE OČI" PETKOVIĆ: Svečlja pokušava da Milana Radoičića optuži bez dokaza
DIREKTOR kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković reagovao je na Tviteru na izjavu bliskog saradnika Aljbina Kurtija i ministra policije lažne države Kosovo Dželjalja Svečlja o potpredsedniku Srpske liste Milanu Radoičiću.
Foto Tanjug
- Kako narod kaže "u strahu su velike oči", tako i Dželjalj Svečlja pokušava da Milana Radoičića optuži bez dokaza za nekakva nedela na severu pokrajine. Zna Svečlja koliku sigurnost Milan uliva srpskom narodu na KiM, zato ga i napada. A koga PR napada taj sigurno radi u [🇷🇸] interesu! - napisao je Petković.
PUTINOV SPECIJALAC: Gotovo je sa Grenlandom, neka se spremi Kanada?
SJEDINjENE Američke Države su već odlučile o sudbini Grenlanda, da li je na redu Kanada, zapitao se Kiril Dmitrijev, specijalni predstavnik ruskog predsednika Vladimir Putina za investiciono-ekonomsku saradnju sa inostranstvom.
06. 01. 2026. u 12:49
BRITANCI TVRDE: Ovo je Trampov plan za Grenland, pogledajte šta nudi američki predsednik
SJEDINjENE Američke Države žele da ponude Grenlandu sporazum o slobodnom pridruživanju, sličan onom koje Vašington ima sa pojedinim malim državama u Tihom okeanu, saznaje Ekonomist.
06. 01. 2026. u 14:39
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (0)